Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szabad másolni híres játékokat...

HaloTrial kérdése:

Szabad másolni híres játékokat és eladni?

Figyelt kérdés
Szabad egy híres játékot lemásolni CD-re majd eladni pár ezer forintért??? Vagy gondba kerülnék?

2013. ápr. 15. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy híres vagy sem, egy ingyenes játékot sem adhatsz el pénzért, nemhogy azt, amiért fizetni kell.

Ha kitudódik, akkor pénzbírságot kaphatsz, ha nagyon nagyban tolod, akkor börtönt is.

2013. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem legális, az már más kérdés, hogy gond nem lenne belőle (mármint ha havernak eladsz egyet, nagy tételbe már más kérdés)
2013. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kitudódik akkor nagy bajba kerülsz az biztos,pénz és akár börtön ahogy már előttem is írták.
2013. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahoz, hogy kitudódjon persze nagyban kell csinálni, egyébként meg a szerzői jogi törvényt kell max elolvasni, maga a dolog illegális, de ma már úgyis mindent megtalálsz torrenten, sztem nem sokan vesznek még kiirt játékot. A kalózkodás már inkább más területen zajlik pénzért.
2013. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


Börtön esélytelen, inkább pénzbüntetés.

2013. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek azért olvasd el ezt jól jöhet.


[link]

2013. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját használatra nem büntetnek, de pénzért eladni, vagy ingyen sokszorosítani mások számára már bűn, és börtön is járhat érte egész egyszerűen.
2013. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne büntetnének saját használatra is olvasd el az oldalt amit linkeltem.
2013. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!