Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Minecrafttal?

Mi történt a Minecrafttal?

Figyelt kérdés
Kérem magyarázza el valaki hogy mi ez? A játékkal nincs probléma. Nekem legalábbis. Én egy éve játszom Mc-t. Akkoriban is ugyanez a gépem volt ugyanilyen erős. Régen hárman toltuk barátokkal és nekik csak a saját gépük gyengesége miatt laggolt. A szerver program ugye amivel futtatom ilyen piros grafikonnal jelzi mennyire laggol nem? Régen ez az érték úgy hogy hárman voltunk semmi volt tehát semmi kilengés nem volt. Most ketten játszunk, és nagyok a kilengések. Generált mapnál még nem annyira, de adventure mapnál például nagyon. Nekem egy cseppet sem laggol a játék csak látom hogy mit jelez a szerver grafikonja. A barátomnak viszont laggol, legtöbbször tűrhetően de nagyobb mappokon nagyon. Nem tudom miért? Ha jól tudom egy év alatt a Mc világ mérete nem lett nagyobb, régen is ekkora volt, és a grafikája sem lett szebb. Tudom hogy a processzort meg a RAM-ot zabálja de ha régen ugyanezzel a konfiggal ment rendesen kilengések nélkül akkor most miért nem? Nekem nem laggol, csak a szerver jelzi a másiknak laggol. A gépe processzora nem valami erős, de akkor most kinél van a hiba? Válaszokat előre is köszönöm!

2013. ápr. 16. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet az hogy régen Xp-m volt most meg Win 7? Mert azt láttam valahol hogy Win 7-n jobban zabálja a processzort
2013. ápr. 16. 18:06
 2/4 anonim válasza:
A régi windows mindenképp jobb volt,a minecraft mapok végtelenek te hát nagyobbak nem lettek,viszont csak azt a részét lehet látni ami betöltött,és rosszabb gépeken ez repülés közben jelent buggot,mert nem tölt be a kép.A legjobb lenne ha a barátodnak lenne jobb gépe,de az új verziók sok új tárgyat hoztak magukkal,és azok talán még lassítják,de jobb lenne ha a barátodnak lenne jobb gépe.
2013. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akikkel játszottam még egy éve sokkal rosszabba a gépük mint most neki. Akkor mégis miattam laggolna?
2013. ápr. 17. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottuk köszönöm!
2013. ápr. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!