Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amit az életben egyszer ki...

Amit az életben egyszer ki kell próbálni: melyik PC játék?

Figyelt kérdés

Olyan számítógépes játékokra vagyok kíváncsi, ami titeket annyira megfogott, hogy mindenképp ajánlanátok másoknak is.

Kérlek a játék címe és kiadásának éve mellé írjátok le, mi fogott meg benneteket; a története, a történet levezetése, a játékmenet, a karakter, az ellenségek?

Kérlek ne utaljatok senki véleményére, semmilyen oldalra vagy kritikára, a saját véleményetekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm!



2013. ápr. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Bioshock Infinite - 2013 as története és a játékmenete bejövős .

WoW - 2004es de legutóbbi kiege 2012es , mert a legjobb MMORPG.

Fifa online - legutóbbi a 13 , online emberek ellen baromi szórakoztató ligákban játszani .

Egyik MOBA stílusu játékot mindenképp : MNC ; LoL ; DoTA ; DoTA2 ; ROTT ; HoN ; Archenblade ; Smite

Diablo 1-2-3

Crysis sorozat

Cs-Cod-BF sorozat (multiplayerene)

2013. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Half life sorozat-egyszerűen zseniális.Annyira nem éled bele magad egy játékba,mint ebbe,az ellenségek változatosak,a gonoszok jól kidolgozottak.A története felülmúl egy sci-fit és sokszor horrorjátéknak is megfelelő.Változatos,hosszú és izgalmas is egyben.Mindenképpen ajánlom
2013. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Half Life sorozat meg az egész Orange Box tényleg alapmű.


Ezen kívül a The Elder Scrolls sorozat is alap, GTA, Warcraft, és még sorolhatnám, de szerencsére már mások megtették helyettem:

[link]

[link]

2013. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beyond Good and Evil
2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GTA Vice City, 3, San Andreas - örök kalsszikuok

NFS MW U2 - szintén örök klasszikus és szerintem jó a játék élmény

SRS (Street Racing Sindicate) - jó kis autós jték

WoW - egyetlen MMORPG ami tetszik

CS - régen nagyon rá voltam kattanva..

Mafia 1. 2. - maga az az idő amiben játszódik nagyon tetszik szívesen éltem volna akkor, ott (Amerika)

2013. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!