Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TERA hiba! The TERA Launcher...

TERA hiba! The TERA Launcher is still running; please try again in a moment Hiba segitség!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem akar működni nálam a játék, elindítom a launchert de nem történik semmi. Ha rámegyek az ikonra még egyszer az üzit dobja fel: "The TERA Launcher is still running; please try again in a moment." Már mindent próbáltam de semmi. AZ üzenet előtt feltelepítettem a játékot 4 órába telt Akkor letöröltem a játékot, de utána ha rámegyek a telepített launcher-re, ez a probléma áll fenn. Nem tudom mitévő legyek, Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!



#játék #Tera #Hiba tera launcher is still running
2013. ápr. 20. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Csoki, nekem ez akkor van, ha már egyszer elindítottam és megint megpróbálom akkor írja. Feladatkezelőbe nézd a Tera Launchert, és ha eltünik, akkor ugyanaz a gondod mint nekem. Én nálam az oldotta meg a problémát, hogy az internetemet lehúztam (mobilnet), mivel a mobilnet iszonyatosan lassú, így nem tudja net mellett elég gyorsan betölteni, és a windows leállítja. Én lehúztam a netet, elindítottam, megjelent a szűrke ablaka, hibával,elindítottam a netet, és meg is jelent a bejelentkező ablak. :D így csináltam 3 hétig, azóta új netem van, szóval már nem áll fönt a bibi, de nekem ez volt a megoldás :DD
2013. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!