Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem bírok belépni a...

Seres Timon kérdése:

Miért nem bírok belépni a battle. Net-es accomba?

Figyelt kérdés

Starcraft II és a Diablo III-at akttiváltam rajta és nem bírok beélpni. Ezt a szöveget teszi ki ha be próbálok lépni:

Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit [link] for more information.

Állítólag e-mail címemre küldenek valamit, de megszüntették a felhaszbálomat citromail-ra :( Mi tevő legyek? Elég drága volt ahhoz a kettő játék, hogy megvegyem újra.



#tiltás #Blizzard #Battle.hu
2013. ápr. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálj új accountot, és írj nekik egy ticketet (ajánlom, hogy chates ticketet írj, mert ott hamar válaszolnak).

Ha a neveden volt az account, és tudod bizonyítani, azzal, hogy bescanneled, vagy lefényképezed a személyidet, akkor nagy eséllyel visszafogják adni. Ha tudod a titkos választ, akkor még nagyobb esélyed van rá. Talán ebben az esetben meg fogják változtatni az emailedet is.

Minimális angol tudással, Google fordító segítségével nagyon könnyen lehet velük kommunikálni.

2013. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh... Köszönöm :) Apum tud angolul így majd ő segít :)
2013. ápr. 20. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kibannolták az accountodat. Nem csaltál,hackeltél valamelyik játékban véletlenül? Mert nekem is volt ilyen a WoW játékkal
2013. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bannolták, hanem lockolták. Ami sok dolog miatt lehet, pl. az én esetemben volt, hogy operációs rendszert váltottam (gép ugyanaz), és új jelszót kellett generálnom, próbáltam is, nem sikerült, gondoltam elküldöm még egyszer, aztán 2-3 próbálkozás után lockolják az accountot, természetesen a mi érdekünkben. Még a jelszó emlékeztető választ is elfelejtettem, mivel amikor csináltam, úgy gondoltam nem lesz rá szükségem, nem tudhattam hogy működik a battle.net rendszere.

De ha a neveden van, akkor nem valószínű, hogy probléma lesz, szépen meg kell kérdezni, hogy mi a teendő ebben az esetben, és értelmesen, emberi módon leírják, aztán a következő tickettel már meg is oldódott a probléma.

2013. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem hackelek és a második választ is nagyon köszönöm :)

Egyszer letöltöttük az oldalukról a Diablo III-t más gépen és lehet, hogy az volt a probléma :)

2013. ápr. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!