Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simcity 4 deluxe editonhoz...

Simcity 4 deluxe editonhoz van magyarosítás?

Figyelt kérdés
A google-n már kerestem mindenhol de sehol sem találtam.Ha létezik hozzá magyarosítás hol tölthetem le és hogyan lehet "aktiválni" ?(amikor kijött akkor vettem meg és ezért nincs magyar)

2013. ápr. 22. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Furcsa nekem talált a google!

[link]

2013. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
első válaszolónak: Jéé és a link nem jó?? AZT A NAGYPOFÁJÚ NÉNIKÉDET! -_-
2014. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

# 2

A te nagypofájú nénikédet ha megnéznéd a dátumot

!!!2013-04-22!!!

Több mint egy éves válasz!!!

Akkor még az oldal is máshogy nézett ki és akkor még le is lehetett tölteni mert sok minden fent volt már az oldal elég trágya lett és alig van fent valami!

Először gondolkozz mielőtt köpködsz!

2014. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2014. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A te nagypofájú nénikédet! Akkor: ahogy írtad a link több mint egy éves. mivel reagáltál arra amit írtam, ezért a kérdést FIGYELTED!.. és ha tudtad hogy már jó egy éves akkor jó lett volna új működő linket bevágnod válaszba.. Úgyhogy bújj vissza a portálra és keresgélj. (mellesleg amik vannak deluxe-nak magyarosítások még egy csomó csak BÉTA mert nem fejezték még be.. BYE FUCKER
2014. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ész.. mivel ha válaszolok egy kérdésre akkor a "megválaszoltjaid" menüpontba kerül és ha valaki válaszol rá akkor a rendszer előre sorolja a kérdést!

Megint bebizonyítottad az eszességed.. Gratulálok!

A nyereményed egy hangfal!

2014. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mekkora f-asz ez az 5-ös. Hülye csí-ra. Most találtam rá a kérdésre, legalább megnevettetett a nyo-morod! :)
2016. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!