Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet egy strategia...

Hogyan lehet egy strategia jatekot torolni? A parom fuggo lett semmit nem csinal fut haza hogy jatszodjon es csak jatszik es jatszik, mindjart nem vehetem el a sajat laptopomat amikor akarom?

Figyelt kérdés
segitsen valaki nem tudom hogyan tudom torolni,vagy kodot a laptopra hogyan tudnek tenni?sos

#jatekszenvedely
2013. ápr. 23. 06:54
 1/10 acelsziv ***** válasza:
Első körben inkább beszélned kellene vele, hogy ez így nem jó. Játsszon, de csak napi pl. egy órát. Neked is kell a laptopod, de kell az ő társasága is. Ha nem hallgat rád, akkor léphetünk tovább kód, vagy törlés felé
2013. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És szerinted ha törlöd, akkor meghúzza a vállát, hogy hát, nincsen meg, akkor nem játszom többet?


Akkor minden valószínűség szerint dühöngeni fog, aztán regisztrál egy újat, és azonkívül, hogy irtózatosan összevesztetek, más eredménye nem lesz...

2013. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ebben a vidben a csaj, hasonló meggondolásból, mint te, törölte a srác WoW karaktereit. Te is kábé erre a reakcióra számíthatsz. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=mNOnepGHvj0

2013. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem javaslom, hogy önkényesen töröld, mert ezzel rohadtul nem azt fogod elérni, hogy több időt tölt majd veled. Ha nem tudod vele szavakkal megértetni, hogy ez így neked rossz, akkor lehet mást keresni, de nevelő célzattal megszabni, hogy mivel foglalkozzon, nincs jogod. Nekem is volt játékfüggő pasim, háromszor ültünk le megbeszélni hogy ez így nem jó, negyedik alkalom már nem volt.
2013. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdésre még nem érkezett válasz, had segítsek :D

A Sajátép, azon belül a vezérlőpultban tudsz akár jelszót tenni a gépre (Felhasználói fiókok menüpont) és ott tudod törölni is (Programok telepítése és törlése menüpont).


Nem tudom hány éves a párod, és gondolom fiú, de ha ez amugy is csak ilyen tiniszerelem, akkor jobb lesz lezárni és továbbmenni értelmesebb srácra. Énis voltam játékfüggő (WoW), de soha többé nem is játszanék vele, annyi mindent bukhat az ember miatta.

2013. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a csávó egy idióta :D vagy kamu. Egy ticket, és egy napon belül visszaállították volna az összes karakterét. (Ugyanúgy a stratégiai játékot is újra tudja rakni a párod. Miért nem várod meg, amíg megunja magától?)
2013. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a belépő fiók(ok) kódját. és majd nem tud fellépni csak ha te belépsz neki, és a kódot ne add ki a kezedből ennyi. Amúgy beszélgess vele mint fentebb is írták mielőtt bármit is tennél,a kommunikáció egy kapcsolat legfontosabb része.
2013. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,a problema hogy mar eggyutt elunk egy ideje,es millioszor probaltam beszelni vele,fortelmes amit csinal,ha van 10 perce fut jatszani semmi nem erdekli csak az hogy ot tamadjak az ellensegek...amugy nincs letoltve,netrol jatszik....
2013. ápr. 28. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a neve a jateknak
2013. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stef87HUN válasza:

Ennek a játéknak a neve engem is érdekelne :)

Nálunk is volt hasonló gond, párom nem igazán értette meg mért játszom. Így leginkább gépről átszoktam a telefonos játékokra...

Az online/ böngészős játékok legnagyobb hátránya,h X idő kell,h a dolgok megtörténjenek.

2017. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!