Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bannolt WoW account ok nélkül....

Bannolt WoW account ok nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Eredetin játszom közel 7-8 hónapja, semmi vétséget nem csináltam, mégis bannolva lettem, ilyet ír hogy Offense: Use of Bots or Third-Party Automation Software


Én nem használtam ilyen bot meg cheat programot, nem tudom miért bannoltak le, szerintem feltörték az accountot (Authenticator másik accountomra van kötve, a Diablo3-ashoz) Most futtatok vírusirtást, hátha van valami keylogger féleség a gépen. Hogy magyarázzam ki magam a Blizzardnál? Milyen Ticketet írjak?

Nagyon megköszönném, ha segítenétek, túl drága volt a játék ahhoz, hogy most a kukába landoljon.



2013. ápr. 24. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár így visszagondolva, egyszer furcsálltam hogy a karim nem a megszokott helyen volt belépésnél, még 2 hete. Kilépés előtt mindig HeartStoneozok.
2013. ápr. 24. 19:56
 2/7 Csiß ***** válasza:
Ha első alkalom akkor szerintem csak 3 órára banoltak.De megírhatod nekik ezt a történetet is amit leírtál.
2013. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

másold be a teljes e-mail szövegét, onnan meglehet tudni mi történt és, hogy érdemes-e írnod nekik.

Mert ha végleges bannt kaptál akkor felesleges.

2013. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:
Nem feltétlenül felesleges.Lehet elhiszik ezt a "feltörték az accom" szöveget.Bár ha szokatlan ip-ről akarnak belogolni és nincs authenticator token akkor zárolni szokták az accot biztonsági okból és küldenek egy e-mail értesítés.Szóval lehet nem lesznek rá vevők.
2013. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

***NOTICE OF LICENCE TERMINATION***


Account: (itt az account name)

Offense: Use of Bots or Third-Party Automation Software


Blizzard Entertainment has terminated this World of Warcraft license after identifying the usage of bots or other cheat software.


These programs (commonly called cheats, bots, and hacks) automate certain aspects of gameplay, or provide unintended advantages and abilities to the player. This type of cheating undermines other players' experience and severely upsets the balance of the game environment.


Blizzard Entertainment reserves the right to terminate access for conduct of this nature, with or without warning, as noted in the World of Warcraft Terms of Use:

[link]


This page contains details on how suspensions are appealed and reviewed:

[link]


Regards,

Blizzard Entertainment



Ez lenne az email.

Viszont iskolába németet tanulok (sajnos, az is csak kettes) így írni nem nagyon tudok nekik. Először bannolták az accountot, viszont rengeteg helyen olvastam neten, hogy mások is bannolva lettek permanensre, írtak egy ticketet, és 72 óra lett belőle. Én nem tudom mit tegyek, tiszta ideg vagyok...


Köszönöm az eddigi válaszokat...

2013. ápr. 24. 20:47
 6/7 Csiß ***** válasza:
A jelek szerint ez végleges ban.
2013. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írják, hogy tudsz reklamálni. Keress egy angolost, hogy segítsen.

2013. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!