Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan tudnám...

Minecraftban hogyan tudnám berakni a Too Many Items-et, vagy a Texture Packot, ha elvesztek a fájljaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudnátok-e abban segíteni, hogy hogyan lehetne beletenni a Minecraftba a Too Many Items-et, vagy a Texture Packot, ha nem találom a gépemen a Minecraft mappáit, csak magát az alkalmazást, mert esetleg letöröltem véletlenül vagy csak áthelyeztem, de nem tudom hova? Azt pedig nem szeretném hogy letörlöm a játékot és újra letöltöm, mert akkor elvesznek a map-jeim...bár hallottam már olyat, hogy el lehet azokat valahogy menteni, csak én nem tudom hogy.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 26. 10:17
 1/6 anonim válasza:

A játék mappája eléggé el van rejtve, lehet azért nem találod :)

Futtatáshoz (win7-nél) a start menüben alul írd be, hogy %appdata% és nyomj egy entert. Ott kell, hogy legyen egy .minecraft nevű mappa abban lesz a játék összes fájlja, oda tudod berakni a texture Pack-et (bár ezt ha jol tudom játékon belül is megtudod nyitni) és oda kell elhelyezni a rar fájlt :) (texture pack) mappa.

Ha a minecraft.jar -od már alapból modolt akkor csak simán a mod mappába rakd be a too many items modját (ne bontsd ki!) ha nincs modolva nézz utána, hogy hogyan kell berakni ezt a fajta modot a játékba. (YouTube a barátod - ez esetben :D)

Remélem segítettem valamennyit :))

2013. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom, köszönöm, viszont most az a probléma merült fel, hogy nem tudom társítani a .jar fájllal, ami miatt az egészet nem tudom véghez vinni.
2013. ápr. 26. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
van winrar od ? ha van csak nyisd meg abba és menni fog :)
2013. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nincsen. A nélkül nem lehet megcsinálni?
2013. ápr. 27. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
WinRAR vagy 7Zip
2013. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lehet :(
2013. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!