Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Resident Evil Outbreak...

A Resident Evil Outbreak milyen típusú játék?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy abban is vannak fejtörő feladatok mint az első 3 Resident Evil-ben vagy ez már egy teljesen másfajta játék?

2013. ápr. 26. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A Resident Evil Outbreak nagyon jó játék lehetett volna.Az elképzelés tökéletes volt,de a megvalósítás az valami borzalom.Hogy miért?


Csupán 4 cuccot lehet magadnál hordani.Ez már csak azért is gáz mert még a 6 sem volt elég az előző részekben.Kell lenni nálad egy fegyvernek,tölténynek,életnek és ugye emellé még jönnek a szükséges cuccok és már nincs több helyed.Bevezettek ilyen hülye fertőzéses rendszert,tehát ha megharap egy zombi akkor arra is figyelned kell hogy ne érje el a 100%-ot a fertőzési szint különben zombivá válsz,igaz lehet csökkenteni ezt valamilyen gyógyszerrel de akkor is idegesítő.Gondolkozni nem sokat kell benne,töltény alig van,szóval szar az egész,össze se lehet hasonlítani az előző részekkel,egyszer se vittem át pedig nagy Resi fan vagyok


Nagy csalódás volt.Kár hogy a legtöbb Resi részt ennyire elcseszték PS2-re,egyedül a RE Code Name Veronica volt a jó és a Resident Evil 4 de az más stílusú volt

2013. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ akkor úgy néz ki nem fogok játszani vele én is nagy Resi fan vok :)
2013. ápr. 26. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, stílusában hasonló az első 3 Resihez, bár fejtörők nem nagyon vannak benne. Tényleg gáz a csupán 4 tárhely (oké, Yokonál 8), de engem inkább a merevlemezre szabott töltésidők akasztottak ki - ami, ha nem telepítve játszod (ami elég valószínű...) szinte minden szobánál 10-15 másodperc...szörnyű. Teljesen elcseszi a hangulatot. Illetve az, hogy szinte semmire sincs időd, mivel minden real time történik: gyakran azért halsz meg, mert ugyan dugig vagy gyógyszerekkel, de egyszerűen nincs lehetőséged/időd arrébb csoszogni, hogy használd őket. Vagy épp nincs időd beütni egy kódot, mert folyton hátba vág egy zombi. A mesterséges IQ is elég retard, bár ez csak vészhelyzetben tud zavaró lenni (akkor viszont nagyon). Amúgy összességében annyira nem rossz a játék, ha már úgy-ahogy megszoktad ezeket a dolgokat, egy próbát mindenképpen megér. Van egyébként 2. része is (File #2.), ami már valamivel játszhatóbb, tartalmasabb és a töltés is gyorsabb valamicskét.


Keress gameplay videókat a YouTube-on.

2013. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézegettem róla videókat youtubeon :)
2013. ápr. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!