Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van Minecraft buckitos szerver...

Van Minecraft buckitos szerverem, átálítottam az onlinemode-ot false-ra, de mindig visszaváltja true-ra. Hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is azoknak akik válaszoltak
2013. ápr. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat gondolkodtam annó, de szerencsére logikusan gondolkodtam.Ugye azt Te is tudod, hogy a RUN.bat tal lehet elindítani a szervert.De a jegyzettömbbe(amit majd RUN.bat-nak fogsz elnevezni)azt írd át vagy csinálj egy újat.

DE abba ez legyen:(ha Windows-od van)


java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false

PAUSE


(ha Linux-od van)


#!/bin/sh

BINDIR=$(dirname "$(readlink -fn "$0")")

cd "$BINDIR"

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false


Majd miután a szerveredet elindítottad az új RUN.bat-tal állítsd le és írd át a server konfig fájlában az online-mod-ot false-ra.Ennyi.Remélem segítettem.

2013. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is Ez a problémám sajnos,és ez miatt,ugye true-ra vált,és a szerver ezt írja:"Can't reach server."

Nem tudom mi lenne a megoldás,mert az löttem lévő 1. írt,megcsináltam,és nem jó,még mindíg:/

Nagyon,nagyon örülnék,ha meglehetne oldani:/

Sőtt,azt hidtem a gépemmel van baj,mert az elött működött,meg minden,csak ma jöttek beszerelni gyorsabb Internetet,és megváltozott az IP Cím,az baj?:/

Segítsetek kérlek. Előre is köszi!:)

2013. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a RUN.bat-ban átkell írni false-ra true-ról
2013. máj. 18. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez lenne a baj.És az 1-ső válaszoló amit irt hogy be kell másolni a Windwsost vagyis hát ugyan úgy megcsinálta de nemj ó majd pls irjon valaki helló.
2013. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!