Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rubik kocka gyorsabb kirakása?

Rubik kocka gyorsabb kirakása?

Figyelt kérdés
hali a kockát 40 mp átlaggal rakom sima kirakással, rekordom az 30:48,de hogyan lehet ezen faragni,nézek oktatóvideókat friderich metodussal ,de őt az f2l 40 mp míg megcsinálom,most hogy van ez?

2013. ápr. 28. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolhattad, h átállsz Friedrichre, és azonnal javulsz! Bárhol olvasol róla, mindenki elmondja, hogy előbb sz...r leszel. f2l nevetségesen egyszerű, ha megszokod, és ha már majd kirakás közben levadászod a párokat. Gyakorolni kell, és ennyi.
2013. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha
2013. ápr. 29. 15:20
 3/5 anonim válasza:
Én is emlékszem amikor elkezdtem a Friedrich-re átállni 40 alá alig tudtam menni aztán egyszer csak már Friedrich-el másfél perc körül toltam, egy hét múlva már 30-40 s körül. Most már 25 s körül vagyok átlagba. :D Állj át!
2013. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem én ezt meg minden,dehát most 25 el mp teszed az f2l? jómagam az alap kirakásal is 25 átlagok de friderichel sejtelmem sincs hogy teszik ki 10 mp allat az f2lt
2013. máj. 7. 20:04
 5/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=gvpQ1vKdyWI


Érdemes megnézni ezzel kapcsolatban.

2013. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!