Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion Free To Play az a normáli...

Aion Free To Play az a normális legális szerver? Meg van benne karakter transzfer?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az eredeti szerver karajter transzfer asszem nincs.
2013. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ket szero van akkor??Free to play meg a Offical???Regebben mikor ki jott nyomtam az officalon még anno az 1.6 volt.De a két sero teljsen kulonbozo....ezen ilyen gold packot kell venni az officalon meg havi aion game cardot az electro world be.
2013. ápr. 29. 02:20
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a free to play


[link]


Ez meg a nagy szero ami elvileg a hivatalos volt anno.


[link]


Azert nem értem mert ha nem vagyok előfizetve a másodikra akkor be se léphetek.De nekem ott van egy 50 sorci veteránom amivel tudok is játszanni de Free to Play es aion meg teljesen más..az ilyen gold packet meg lehet venni ponért értèkes cucokat...az enyémen ilyen nincs csak a 30 napos game card...amit boltba veszel.

2013. ápr. 29. 02:34
 4/5 anonim ***** válasza:

az Aion miota ingyenes 2 fele lett osztva, mind2 a hivatalos es eredeti jatek

a Na.aiononline.com az amerikai verzio, megmaradt az NcSoft-nal, ok futtatjak az amerikaban levo szervereket

a FreetoPlay meg az europai verzio, amit a Gameforgenak adtak el, ez magaba foglalja az europaban levo szervereket

a 2 verziot vedd ugy mint 2 kulonbozo jatek, tehat nincs karakter transfer

2013. ápr. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Át lehet vinni sikerült..Nsoftrol a free to playre.
2013. máj. 30. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!