Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik a Need For Speed...

Létezik a Need For Speed Carbon Ps2 játékhoz cheat kód?

Figyelt kérdés
Hallottam meg olvastam már mindenfélét, de nem mindegyik működik. Csak olyat tudok, hogy örök nitró, időlassító és segítőtárs. Meg matricákat de az nem kell. Nos meg van plusz castrol cash, de ezt a játék alatt csak 1x tudom használni. (bár a többit is.) Leginkább olyan kód lenne jó, ami plusz pénzt ad, vagy esetleg kifogyhatatlant. (és többször is felhasználható legyen...) Mert hallottam ilyenről, de nem tudom, hogy mi az. Remélem tudtok segíteni. [Negatív, kritizáló és obszcén hozzászólásoktól legyetek oly szívesek, kíméljetek meg. :)) Előre is köszönöm a válaszoló(k)nak

2013. ápr. 29. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hi! elvileg vannak, jó rég volt PS2m szal már nem teljesen vagyok otthon ebben. Ezen a linken szerintem, ami lehet az ittvan:


[link]

2013. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :-)
2013. máj. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!