Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben van más...

League of Legends-ben van más lehetőség kipróbálni egy championt, azon kívül, hogy megveszem, vagy free?

Figyelt kérdés
Már régebb óta meg szeretném venni az egyik champet, de azt mondják nehéz vele játszani. Nekem szimpatikus, mert nem igen látom, hogy játszanák. Igaz csak 3150-es, de attól még nem lenne túl jó, ha megvenném és nem menne, vagy nem tetszene. -Mellesleg LeBlanc-ról van szó.

2013. máj. 1. 19:59
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, milyen LeBlanc, mert már 2 hete nem toltam, velem ugyanez lett Nidalee-val, és néztem róla sok Ranked matchet, figyeltem mi benne a nehéz, miért is support, megvettem és elégedett voltam. Attól h valami nehéz, még nem azt jelenti, hogy nem 5 perc elsajátítani :D, meg addig vegyél drágát, míg nem vagy full, utána már alig kapsz pénzt... :P (nidalee a macska formában + képességekkel bír, ap or ad is lehet, elég furcsa, mindjárt utánanézek ennek a LeBlanc-nak :P )
2013. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mas opcio nincs
2013. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugy tudom PBE Lol vagy micsoda azon kipróbálsz amit akarsz le kell tölteni de nem garantálom,hogy jó lesz én is csak hallottam róla
2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha megveszed akkor accountonként 3 visszaválást csinálhatsz. Erre ellehet lőni egyet ha akarod.
2013. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!