Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 magyarítás...

Mass Effect 3 magyarítás szerintetek mikor lesz kész?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor lesz meg? Amúgy 2 fordító és 1 lektor dolgozik már csak rajta (Blasto, Mastero és Guyver). Szerintetek meg lesz valaha? Igaz lehet hogy azért lassúak mert ez lesz az első tökéletes magyarítás?

2013. máj. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerinted mi honnan tudnank tobbet mind te?
2013. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
'szerintetek'.. inkább véleményekre tippekre lennék kíváncsi!
2013. máj. 4. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Idén - gondolom - meglesz. Ez persze elég tág időintervallum.

Most pillanatnyilag: 75% lefordítva, 45% lektorálva.

Tehát egy pár hónap mindenképp.

2013. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát elvileg 'elég' minőségi munka lesz, bár én egy normál-gyenge fordítással is meglennék ha gyorsan meglenne :P.
2013. máj. 6. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem CSAK minőségi munkát adnak ki a kezeik közül - ezért is tart ennyi ideig.
2013. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem nem kevés pénzért(gondolom jópár sorstársammal együtt), úgyhogy a magyar forgalmazó azt hiszem a CD Project igazán csináltathatott vona egy hivatalos magyarítást 5x ekkora csapattal! Már meglenne! Akàr 300 ft-os sms-t is küldtem volna. A magyarítókat tisztelem, és kitartás!!
2013. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem soha már november van de még mindig csak 83%... és még a lektorálás...
2013. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Két év alatt nem készűlt el...

Én már leszarom, lassan kijön a 4. rész, azt majd biztos 5 évig csinálják nem?

Egy szedett vetett csapatról van szó, nagy ívből tesznek rá, hogy mikor lesz kész, és nagy embernek érzik magukat, mert ők csinálják a fordítást..

2013. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!