Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Robin Hood The Legend of...

A Robin Hood The Legend of Sherwood játékban meg tudom gyógyítani valahogy a karakterem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van csalókód, de attól sérthetetlen lesz. Úgy viszont semmi izgalmas nincs a játékban. A gyógyítást csak néha vetném be, ha lenne ilyen opció.

2013. máj. 4. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez gondolom az a játék amiben Robinnal tudsz nyilazni, kiütni az embereket meg ilyenek és benne van Little John meg az egész banda. Lehet benne gyógyítani. Ha jól emlékszem 2 karakter tud gyógyítani, Marian meg az a pasas amelyiknek ilyen kétágú fa villa-szerűség a fegyvere. Mindkettejük egyik képessége egy ilyen sárga színű cucc, amit meglehet etetni a többi embereddel és akk meggyógyulnak. Meg Tuck barát is tud úgy h eszik húst, de ő csak magát tudja gyógyítani.

Ahogy játszol folyamatosan több ember csatlakozik hozzád akik ott lesznek az erdőben. Őket lehet fejleszteni az erdőben amíg te küldetésen vagy meg lehet mást is csinálni. Két küldetés között mindig az erdőben vagy és lehet olyat,h:

1)fejlesztheted a közelharci erejüket, ehhez van az erdő szélén jobb oldalt egy nagy darab ember, akihez odaküldöd őket harcolni

2)az előzőtől még jobbrább van egy kis patak meg mellette céltáblák, ott az íjászok tudnak fejlődni

3)meg vannak különböző helyek, pl a patak mellett egy nagy kőtömb ha vkit odaküldessz akkor az gyűjt követ Will-nek a parittyájába, meg lehet vhol csinálni olyan sárga cuccot is amivel gyógyítani lehet, stb.

És ha küldetésre mész, akk lehet választani,h ki menjen veled és akkor tudsz gyógyítót választani, Mariant vagy a villás törpe csávót.

Ja és amíg küldetésen vagy addig tudnak így gyűjtögetni meg fejlődni az erdőben, és küldestés után feltudod venni a készített íjakat, gyógyszert, stb-t a megfelelő karakterrel.

2013. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!! :)) Régen sokat játszottam ezzel, de most újra rátaláltam és eléggé kijöttem a gyakorlatból..
2013. máj. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!