Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sacred 2 Fallen Angel...

A Sacred 2 Fallen Angel játékot csak Demo változatban lehet letölteni? Mert már nem egyszer letöltöttem más helyekről és egy idő után már nem lehet vele többé játszani.

Figyelt kérdés

Ezt csak eredetiként lehet játszani? Érdemes megvenni?

Már egy éve volt, hogy letöltöttem, de vagy 2-szer 3-szor is. Viszont elkezdtem vele játszani, eljutottam benne egy darabig, aztán egyszer csak megállt, nem lehetett vele tovább játszani. Mennyibe kerül az eredeti?



2013. máj. 5. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Leszeded torrentről, megnézed melyik a legfrisebb crack, és ahhoz keresel javítást. (elöbb a javítást telepítsd utána crackeld)
2013. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Pl, de játék neve + gamecopy google-be-első találat és ott a goldhoz is találsz törést. (ha az jobban tetszene)

2013. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. máj. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!