Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends mides...

League of legends mides karakterek?

Figyelt kérdés
2 karakteren gondolkozok hogy meg kellene venni de nem tudom melyiket.szerintetek ki az erősebb/op-bb??Diana vagy Fizz??melyik jön be nektek jobban és miért?

2013. máj. 5. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizz , olyan mint a Melee teemo .

Egyik legjobb mides , cápa meg olyat visz beszarsz

2013. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen mindegy, hogy melyik hőst veszed. A lényeg, hogy tudj vele játszani. Most a midesek elég jól ki vannak balanszolva, nem igazán van op köztük. Jarvan midet mondanám opnak, most, hogy Zed nerfelve lett.
2013. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zed még a nerf-fel együtt is az egyik legjobb mides. A kettő közül szerintem Fizz, Diana valamivel nehezebb.

De ha általánosságban a mides champek közül kéne ajánlanom valakit, LeBlanc a nyerő. Könnyű menekülés, szuper játékélmény.

Elején w-vel közelebbugarsz, rádobog a Q-dat, utnna rögtön visszaugrasz W-vel, meg sem tud sebezni az ellenfél. lvl 3-astól pedig E, Q, W kombó lekap háromnegyed hp-t.

Ha ultival együtt kombózol már biztos halál:D

Csak a jó sorrend fontos, mert (nem tudom mennyire ismered) LeBlanc ultija a legutóbb használt képességét ismétli meg. És mivel az early-game-en kívül (ahol a W erősebb) a Q a legerősebb képessége, ezért ezután kell ultizni. Sorrend: E, W, Q, R. Menekülésképpen: W, R. (a falon is át tudsz vele ugrani)

Ha midezel gyakran, szerintem érdemes megvenni. Lehet kicsit elfogult vagyok, mert a kedvenc championom a játékban, de remélem segítettem:D

2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!