Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben kéne...

League of Legendsben kéne segítség. Több barátom is mondta, hogy nem tudok farmolni. És tényleg nem mert 20:00 percnél még csak 100 körül vagy alatta van. Van valamilyen technika vagy csak sima last hitt és gyakoroljak még?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 10:43
 1/7 anonim válasza:
100%

meg kell tanulnod,hogy a minionok feletti élet csík kb mennyit jelez(ha rákattintasz akkor látod mennyi hp-ja van és összetod hasonlítani a te damageddel,de arra meg atomnehéz figyelni úgy hogy közbe harassold az enemyt/ne adj támadófelületet neki/kerüld ki a skillshotokat stb.)

nekem ez vált be,hogy szemmértékre megállapítom hogy pl van nekem 100 AD-m és akk ennek a dögnek 5 armorja van akkor 90-95 hp körül legyen minimum és ilyenkor keresem a legkevesebb hpval rendelkező miniont aztán várok arra,hogy lemenjen a HP-ja addig ahol már biztos vagyok a lasthitben

meg még van 1 ilyen kisebb cucc,hogy megnézed melyik miniont fókuszolják a te minionjaid és arra koncentrálsz hogy azt lasthiteld először amit a te minionjaid is ütnek


bocs a hosszú válaszért itt egy retek: www.retek.hu

2013. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előttem lévőt, hogy az attack speedet is bele kell kalkulálni. Tehát gyakorolni kell és érzéssel játszani, hogy kiszámítsd mikor ér be a támadásod és az pont megölje még a minionok előtt.
2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt egy retek.. Kész én meghaltam xDD
2013. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell, sok idő kell míg jól belejössz. Nincs különös technikája, csak gyakorlás kérdése az egész.
2013. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Plusz tudsz Summoners Rift-ben botok ellen is játszani. Ott gyakorolhatod a last hit -et.
2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
pff... 20 perc alatt a 100 cs nem olyan rossz mint gondolod, kivéve ha miden vagy solo topon vagy.De én azt mondom, hogy ne a 100 cs gyűjtésével bajlódj hanem avval hogy az enemy ne farmoljon többet nálad, amúgy nekem nem jön be a "minion focus" féle taktika.a minionjaid könnyen KS-elnek.esetleg ha van AOE ability-d akkor azt használnhatod miniononkra.megére mert ha veszel egy mana potit(35g) simán megtéről a 30g okból amit összeszedsz az ability-kből
2013. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez fugg a karkatertől is. Én pl. mosranában singeddel jàtszom és a 45 perces meccs végére MINIMUM 300-350 farmom szokott lenni, pedig egyáltalán nem foglalkozok a last hittel. Mindig topon megyek valami jo erős ADs mellett. Megegyezés alapján én farmolok és bedobálom neki az ellensèget, igy ő kap killeket, én meg elélek az asistból is, csak farm legyen. :)
2013. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!