Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lett az új...

Szerintetek milyen lett az új Honfoglaló?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik,nagyon fura.

2013. máj. 6. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz*r lett
2013. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Vagy nem lehet már juniorban játszani, vagy csak én nem kerestem eléggé. :D
2013. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy nagy rakat híg fos kérlekszépen
2013. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jaja nagyon rossz lett :( pedig olyan jó volt a régi

nem értem minek mindent újítani,mindenhez hozzányúlni,ami jó

2013. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ha nem lennének a kis katonák,vagy mik az elfoglalt területeken,szerintem sokkal jobb lenne.Így nagyon gyerekes.
2013. máj. 7. 18:58
 6/9 anonim válasza:
a játék barátokkal is eltűnt, vagy van csak én nem látom? Valaki írjon aki szintén nem látja.
2013. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem nagyon ratyi lett. használhatatlan számomra.!
2013. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hajni97 válasza:
Igen. Tényleg nagyon rosszul néz ki, és semmit nem lehet megtalálni, és az én gépemen lassúbb is mint a régi. De látszik, hogy senki nincs rajta. Mindent elrontanak ami jó! Pedig ez egy nagyon jó, és komoly játék volt, nem olyan mint aminek most látszik.
2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
undorítóan rossz, hogy botokkal kell játszani egy évig, hogy normális emberekkel lehessen, hiába vered meg őket mindig, nem enged tovább, mert oktat a skillek-re, perkek-re, hát mi lett ez, cod4?...nem tudok haverral játszani, mert barátokat se enged felvenni, szemétség. látszik, hogy nem akarják, hogy értelmes játékokkal töltsék az emberek az időd, nem értem amúgy...
2014. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!