Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dead Space széria nagyon...

A Dead Space széria nagyon ilyesztő? :D

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem . A játék cool lett , ha az animére gondolsz az inkább gyenge - max közepes.
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első rész első végigjátszásra talán még az volt. A másodikban az ellenségek számának drasztikus növekedése némileg a játékot kiélezettebbé teszi, sok benne a nehezebb rész. A harmadik részben viszont már nem találtam sok ijesztő dolgot, az ellenségek mintha visszafejlődtek volna erősségileg. Özönlenek ott is, de valahogy nem találtam ijesztőnek semmilyen szinten. Viszont játéknak nagyon jó lett.
2013. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a játék negyedétől már nem paráztam rajta, utána már full "akciójátéknak" vettem az egészet. A 2.részt meg végig "lazultam" , nem paráztam, 3.at nem próbáltam, hidegen hagy.
2013. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!