Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett a Prince of Persia...

Miért lett a Prince of Persia passzív még az Assassin's Creed aktív?

Figyelt kérdés

AC-fanok utálni fogják ezt a kérdést szerintem XD


Ahogy elnéztem lassan több AC játék lesz mint Prince of Persia, miért lett népszerűbb az AC?

Szerintem prince of persia jobb, de még is a forgotten sands után semmi hír, hogy lenne új (valami volt de semmi 100%)


Vagy már annyi story-t lehúztak prince of persiával hogy már semmi 5letük sincs?



2013. máj. 8. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ahogy mondod már nincs több ötletük. Az AC tényleg nagyon menő lett, én is imádom. Jó a sztori és az online része is. POP-t nem ismerem, sosem játszottam vele, szóval arról a részéről nem tudok nyilatkozni. :)
2013. máj. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Prince of Persiáról lehúzták az 5ik bőrt is .

Lassan a AC is így jár és nem lesz több .. új ac3is elég feles lett , ugyan az a játék menet .. csak a hajós dolog lett menő a többi a szokásos . pár éven bellül jön megint egy másik és az ac ugyanúgy háttérbe szorul mint pl a printce..

2013. máj. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem még annó az AC 1 tetszett mondjuk sztem AC csak 3 dologban különbözik a pop-tól:

1. story

2. orgyilkosság

3. lehet mászkálni emberek között xD

2013. máj. 8. 02:43
 4/7 anonim ***** válasza:
AC-t még egy jó ideig fogják csinálni. Már a következő rész utáni részt is csinálják... Sok mindennel még ki lehet egészíteni a történetet, és szerintem ezt meg is fogják csinálni. Meg amúgy az AC3 nagyon eladott játék, ha jól sejtem 10 millió vétel volt. Tehát, ha sok profitot szereznek a játékkal, addig fogják csinálni, míg lesz profit.
2013. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha mondjuk sztem Prince of Persia a 4ik résztől már kudarc volt vagyis nekem nem jött be annyira Forgotten Sands jobb volt de az se volt világ meg váltó
2013. máj. 8. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az AC-k egy nagy kalap sz*rok
2013. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a PoP a kedvenc, az AC2-be csalódtam.
2013. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!