Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit választanátok? PS, ,...

Mit választanátok? PS, , Xbox, airsoft?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, már egy jó ideje ezen, és az lenne a kérdésem, hogy vegyek-e egy PS3-at, vagy várjam meg a nemsokára kijövő PS4-et? A PS4-el egy problémám lenne, mégpedig az, hogy bizonyos források szerint a PS3-as játékokat nem tudja majd lejátszani, így például nem lesz CoD Black Ops 2, vagy Fifa 13, mig pozitívum számomra az Xbox-hoz képest, hogy ingyen játszható a játékok online része, továbbá erősebb a hardver része is. Az Xbox-ban az tetszik, hogy a Tv képernyő köré elméletileg a 720-as verzió képes lesz vetíteni. Az airsoft magátol értetődő szerintem. A kérdés az, hogy melyik éri meg jobban.

2013. máj. 8. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

egy PS3 kb. 60ezer Ft, sok játékkal, amik 6-12 ezer forintig terjedő árkategóriákban vannak, a multin emberekkel

PS4 biztos lesz 100-120ezer Ft vagy akár több (!), néhány játékkal amik lesznek 15-17ezer forintos árkategóriákban néhány emberrel a multin

télig még jönnek PS3-ra játékok, de utána is még 1 vagy akár 2 évig

Xbox-nál ugyanez

2013. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Airsoft élményét nem fogja egy lövöldözős játék sem pótolni! :) De elég költséges és veszélyes is, de hát ezért extrém (hobbi-)sport. Én Xboxot ajánlom, nekem sose jött be a PS (kivéve az elsőt :P). Xbox valamivel olcsóbb és optimalizált szóval a később megjelenő játékokat simán viszi majd.
2013. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TaKy99 ***** válasza:

Az, hogy a nextgen konzolok mire lesznek képesek, az mind pletyka, még ha hivatalos bejelentés is történt, mint pl a PS4 esetén , hogy a ps3-as gémek ps4-en futtathatók lesznek felhőből, még az is változhat.

Az XBox-os vetítés meg egy koncepció volt, persze ez nem zárja ki, hogy képes lesz rá, de az is lehet, hogy nem... A nextgen XBox-ról, még semmi hivatalos nincs kinn.


Ami valószínűsíthető, hogy a PS3 idén karácsony előtt kijön. De, hogy ez az EU-s piacra is vonatkozik, azt még senki nem mondta...

Az XBoxról a pletykákon kívül semmi infó, csak valószínűsíthető, hogy max fél évvel maradnak le a Sony mögött, ha nem akarnak nagyot bukni.

Azaz, vehetsz most egy új/használt PS3/XBox360-at és kis bukóval eladhatod, ha kijött a következő generáció, vagy vársz türelemmel karácsonyig, esetleg a jövő évi E3-ig, és akkor konkrétumok alapján eldöntöd mit veszel....

2013. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TaKy99 ***** válasza:

Ja, igen!

Az Airsoft.

Ha van egy jó baráti társaság, egy jó csapat, akikkel jól érzed magad, mindenképp! A szabad teret, a jó levegőt, a harc izgalmát nem pótolja egy FPS játék sem!


DE ne számíts arra, hogy egy konzol árából megúszod!!!

A szomszédunkban lakó srác airsoftozik, mesterlövészt játszik. Saját bevallása szerint 1 év alatt beletolt vagy 500 ezret. (Ezt ősszel mondta, de azóta is látok nála új ruhát, álcákat, stb...)

Bár, melyik hobbi nem drága. Nekem az íjászat is egy vagyon volt, páromnak a szikla/fal mászás se 2 forint...

2013. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hun46y3 ***** válasza:

Mit akarsz?

Kint mozogni vagy bent játszani?

Leginkább ez az, ami dönthet a dolgok közt. Bármit is választasz, nem lesz olcsó, ha mindent összeszámolsz.

A konzolok talán olyan szempontból kötetlenebbek, hogy akkor játszol, amikor akarsz és azt amit akarsz (illetve ami megvan), de bármelyik CoD is jön majd ki és mozgás érzékelés és mit tudom én, sosem lesz Airsoft-hoz mérhető hangulata a dolognak.

A két gép közt nem tudok dönteni, nemigen ismerem őket, csupán ismerősöknél játszottam ilyenekkel, de valahogy semmi sem kötött le igazán.

Az airsoft viszont már régóta kedvenc időtöltésemet képezi, így én személyesen azt ajánlom.

Nem olcsó, de nem kell egyből teljes menetfelszerelést venni, lehet szépen egyesével beraktározni, először elég az alapvető kellékeket megvenni (szemüveg, ruházat, fegyver és tartozékai)

2013. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

A konzolokkal bármikor játszhatsz, de szobaszagú leszel tőle!!! :D

Airsoftozni ritkábban tudsz majd, de az viszont sportnak nevezhető, tehát maximum egy kis izzadságszagod lesz! ;)


Dönts!!!


Én az airsoftra szavazok!!!

2013. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Airsoft a legjobb! Mit akarsz? A valóságban lövöldözni és felejthetetlen élményeket szerezni vagy dögleni a kanapén a TV előtt és nyomogatni a konzolt???!!!
2013. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha igazi akcióra, izgalmakra vágysz, akkor a felsoroltak közül csak egy megoldás létezik: airsoft! Valóban nem egy olcsó hobbi, de a belefektetett pénz sokkal inkább "megtérül". Jobb megizzadni egy igazi fedezék mögött, mint belehízni a fotelba. Nem mellesleg tanulni is többet lehet belőle. Taktika, rejtőzködés, valóban hús-vér csapattársak (akikre számíthatsz, ha fedezni kell és ők is számítanak rád) és ellenfelek, (ők pedig megmutatják milyen is az, amikor tényleg mentened kell az irhádat, vagy épp az utolsó pillanatig várni, majd lecsapni rájuk), tájékozódás/térképolvasás, tábor/menedék építés, összetartás, csapatmunka, becsületesség. Élmények. Igaziak, nem bitek és polygonok.

A fent említett konzolok árából simán kihozható egy alap felszerelés.

Ps3 újonnan 50-85 ezer körül mozog, xbox szintén, a ps4 a híresztelések szerint 100 ezer környékéről nyit.

Legyünk kicsit minimalisták és számoljunk 60 ezer forinttal, mint induló tőke. Ps3, xbox megvan belőle, de játékod még nincs igazán hozzájuk (egy-két, a csomaghoz tartozót leszámítva). Ezen szituáció esetén elég hamar kifogytál a mániból.

Airsoft esetén kijön egy alap fegyver kevesebb, mint 40 ezerből. pl ez, bevizsgálással együtt 37490 ft: [link]

Hozzá még az elengedhetetlen védőszemüveg, amit akár munkavédelmi boltban is lehet venni, egy-két ezresből megvan. (Ráadásul nem is valami otromba, flexeléshez való. A lényeg, hogy minimum "F"-es jelölésű legyen.)

Vagy akár a fenti oldalról bevághatsz a kosárba, a fegyver mellé egy ilyet: [link]

Még mindig van 19810 Ft-od. Ebből röhögve tudsz venni egy terepmintás gatyát, hozzá egy felsőt, némi lőszert, (pl.: [link] egyéb kiegészítőket. (sapka, térdvédők, esetleg plusz tár, stb.)

Ha meg több pénz áll rendelkezésedre, jobb fegyvert, több kiegészítőt tudsz venni (taktikai mellény, minden földi jóval megtömve, másodfegyver, miegymás). A lényeg: Ha csak a "minimalista projekt" valósítható meg, akkor is több élményt, izgalmat kapsz az airsoft által, mint egy bármilyen játékkonzoltól.

2013. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én airsoft esetén az alábbi G36-ost választanám, a JG-től: [link] . Sok jó véleményt hallottam róla, és ezért választanám ezt. Eddig még életemben csak egyszer fogtam airsoftot a kezemben egy kis bódéban, valahol a Balaton északi partján, talán Zánkán. Azt nagyon élveztem már akkor is. Azóta csak egyszer paintballoztam, de ez annyira nem volt jó.(Hiányzott a realisztikus kidolgozás)Ezért döntöttem úgy, hogy visszatérek az airsofthoz. A többi csak azért jött(Xbox, PS...), mert azt akkor is lehet csinálni, ha nincs alapvetően airsoft játék. Akkor szerintem megvan a győztes! Az AIRSOFT!
2013. máj. 13. 19:58
 10/12 hun46y3 ***** válasza:

Kitűnő választás, az egyik legjobb fegyver kezdésnek!

Örülünk, hogy csatlakozol :)

2013. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!