Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újra elakarom kezdeni a...

Újra elakarom kezdeni a Diablo III-at. Sok mindenről lemaradtam, tudnátok segíteni az újrakezdésben?

Figyelt kérdés

Amikor kijött, utána játszottam vele 2-3 hónapig és abbahagytam, mert úgy gondoltam ráfér a játékra egy kis balansz.


Most újra hozzá szeretnék kezdeni, de gyakorlatilag úgy lemaradtam, hogy félek az újrakezdésről.


Eltudnátok mik a legfőbb újítások, és mire kell odafigyelni ha újra bele szeretnék vágni?


Előre is nagyon köszönöm.



2013. máj. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak játszani kell és jól érezni magadat. Ha valami nem tiszta, akkor nézd át a bnetes game guide-okat, meg esetleg a patch notes-okat! Ennyi idő alatt kissé át lett faragva minden. A "normál" játék pihekönnyű, de lehet szörny nehézségi szintet módosítani (monster power). casual gamer/alkalmi játékos szinten is játszható bármelyik kaszt bármilyen builddel. Persze minnél magasabb az MP szint, annál jobb itemek kellenek...

Ha konkrét kérdésed lenne, akkor inkább fórumokon kérdezz!

2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. máj. 9. 19:40
 3/4 dexter7 válasza:

Szia!

Itt [link] mindent megtalálsz amire szükséged lehet. :)

2013. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket!
2013. máj. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!