Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan: minecraft szerver...

Hogyan: minecraft szerver static IP?

Figyelt kérdés
A minecraft szerveremet szeretném a gépemről üzemeltetni, mert még zh-im vannak, és nincs időm befejezni a teljes konfigot és a mapot, így meg nem akarom feltenni szervergépre, mert különben kirakják a referenciákhoz és ilyen láma játékosok jönnének fel minden nap. Ráadásul feleslegesen kéne fizetni, mindegy, nem is magyarázom tovább, aki írt már weboldalt, tudja miről beszélek. Tehát van statikus IP címem gigabites nettel, de valami miatt egyáltalán nem látható a szerver. Ha localhostot írok, ha üresen hagyom, ha a statikus IP-t adom meg neki, ha portot átírom, nem látni másik gépről a szervert. Nem tudom, hogy még mit lehetne csinálni, vagy mi az ami akadályozhatja a láthatóságát. Erre kérnék tippeket, illetve, hogyan lehet megoldani az olyan jellegű problémákat. Persze első sorban inkább problémákra tippeket, hogy mi lehet, mert onnan már én is ki tudom google-zni, vagy kisakkozni, hogy mi a megoldás. Rooter nincs a hálózatban.
2013. máj. 10. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnét nem látni, internet felől? Nyilvános IP címmel rendelkezel?
2013. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és publikus IP.
2013. máj. 10. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
25565 portot használod? Tűzfalon beengedted?
2013. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Port: igen

Tűzfal: A windows tűzfal kikapcsolva, azon felül a port átengedve windows-ban.

2013. máj. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!