Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AION: sorcinál kinézet változt...

AION: sorcinál kinézet változtatása hogyan működik?

Figyelt kérdés

Hali!

A legtöbb helyen sorcikon hosszú, földig érő, talár szerű ruhát látok, és nekem is ez tetszik. Ennek ellenére az én karimon simán csak egy nadrág és egy felső rész van, nincs meg a lelógó rész.

A kérdésem az lenne, hogy ez hogy működik? Pl. csak akkor van lelógós hosszú kinézet, ha a ruha szett minden darabja rajtam van? Vagy hogy lehet megoldani?


Tudom, hogy nem létfontosságú kérdés, de a játékélményhez hozzájárulna :) Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. máj. 11. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:

egyszeru, te meg kis szintu vagy, csak valami alap ruha van rajtad

ahogy szintezel, ujabb ruhakat vehetsz fel, amik egyre jobban neznek ki

minden ruhadarab kulon latszik ha lecsereled, nem szukseges full szettet felvene

2013. máj. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*felvenned
2013. máj. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, 29-nél tartok :D

Viszont az elméletére lennék kíváncsi, nem célom ténylegesen beszerezni egy szettet.


Tehát mi a módja annak, hogy ebben a köpenyszerű dologban legyen?


Ha az a megoldás, hogy minden ruhadarabom azonos nevű legyen, akkor gondolkoztam azon, hogy a megveszek egy olcsóbb szettet, és annak a kinézetét hozzáadom a most viselt felszereléseimhez.


Remélem érthető a kérdés.

2013. máj. 12. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:

na most esett le, te valoszinu hogy a legio kopenyre gondolsz

[link] ilyenre nem?

ahhoz csatlakoznod kell 1 legiohoz es automatikusan megjelenik a karidon, ha esetleg megunod akkor meg a kopeny kiveheto az opcioknal

2013. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem :S :D Nem a légiósra gondolok.


aion.mmosite.com/guide/suit/elyos_2.shtml


Itt van pl egy olyan kinézet, amit említettem. Látod, van rajta gatya is meg felső rész is, de ott van az a lelógó része is a ruhájának, az érdekelne engem.


Ma próbálkoztam, és Poétában megvettem a legalapabb alsót és felsőt. Azt figyeltem meg, hogy az a fajta, alap alsó rész úgy néz ki, ahogy a linkelt képen a ruha, lelógós. De a saját alsó részem már nem ilyen, az sima nadrágnak néz ki.

2013. máj. 12. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:

na jo, akkor az elso kommentem volt a helyes

amit poetaban vettel az a legalapabb, tehat kinezetre is a leggyengebb

az a lelogo resz is a nadrag resze, csak nagyobb szintu ruhakon van, bar nem jatszom mage kasztokkal ugy tudom hogy mar a te szinteden is vannak olyan ruhak amiken van lelogos resz,

esetleg nezd meg a coin-os cuccokat, sot levelezni inkabb azokat hasznald,

de ha talalsz olyan ruhadarabot ami nem a te szintednek valo, de tetszik kinezetre akkor lehet a rajtad levo ruhat atmodelezni arra a skinre, csak az elyknel nem tudon hogy hol talalod hozza az npc-t

2013. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben, tehát nem szett kérdése a dolog, hanem egyik alsó rész nadrág kinézetű, másik pedig nadrág+lelógó izé kinézetű. Akkor csak fajta kérdése. Köszönöm :)


Az NPC megvan, csak vmelyik ujjamból ki kell még szopnom, hogy vajon az adott alsó, amit éppen a boltban nézek, felvéve hogy néz ki :D


Kösz a választ, remélem összejön a dizájn.

2013. máj. 12. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
az is egyszeru, ctrl+ ball klick a kivant cuccra, akar bolt, akar broker, es 1 felugro ablakban latni fogod hogy is nezne ki rajtad
2013. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:O varázslatos :D Köszönöm szépen :)
2013. máj. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!