Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » November körül jelenik meg az...

Marokmarcsi kérdése:

November körül jelenik meg az Xbox következő generációs konzolja. Kb. mennyire fog lemenni az Xbox 360 ára a boltokban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az ezotéria topik.
2013. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem max 5k-t, de majd idővel biztos jobban.
2013. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyáron elmegyek diákmunkára, hogy pénzt szerezzek egy új konzolra és a GTA IV és V-re. Megéri-e várni akár decemberig, vagy vegyem meg szeptemberben, mert 1-2000 forintot nyerek "csak" az üzleten?
2013. máj. 14. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
IV-t ne vedd meg, nekem meg van, mgebántam, mivel eltúlozták a realitását. Azaz mikor kocsit vezetsz, nehéz pontosan vezetni, mintha egy csónakot vezetnél, és a többi.. Mondjuk szerintem SP-ileg f*s,0, de a MP-je nagyon jó... de .... úgy tudom a ONE jövőre-jön.
2013. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy év alatt 5-7%-ot talán csökken az ára,nagyobb áresésre 2-3 éven belül nem kell számítani,manapság 100-120ezerFt az nem pénz.
2013. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!