Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 13 ultimate teamen,...

Fifa 13 ultimate teamen, ennyi csaló van, vagy csak engem szivat a játék?

Figyelt kérdés

Pl most 26-2 kaput eltalált lövés és 0-2re kikapot , de olyanból hogy guruló labdát lő meg az ellenfelem a kapus mellett meg kb begurul .. Én kicsit megrángatom az ellenfelem már szabálytalan ő lehúz utolsó emberként az semmi .


A másik amit nem értek ezt a zseton rendszert miért ilyen roszul találták ki ? Kezdőként már 2 hete szenvedek a futal és nem tudok 1 arany paklit se venni , mert összes zseton elmegy a szeződésekre..



2013. máj. 14. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali,

Elöször is kérdezném milyen platformon játszol?


Az első kérdésedre csak akkor tudnék válaszolni ha látnám a csapatodat.


Második kérdésed: NE mégegyszer mondom NE vegyál arany paklit nem éri meg. 7500 coints ba kerül és ha csak szerencséd van akkor a benne levő kártyák értéke több mint 7500. amugy kb 4000-5000 az értéke ha mindent a maxon tudsz eladni szoval buktál min 2500, persze néha sikerül kifogni egy jójátékost de ne nagyon számits Messire vagy nagyon ritka játékosra. Elvben sikerülthet de én még nem hallottam senkitől.

Ha van még kérdésed és ha tudokom rá a választ szivesen segítek.

2013. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

PC-n játszok (bár xbox karral)


Csapat most így néz ki :


4-2-3-1 ben


Beto ,

Arbeloa - Carvalho - Albiol - Fernando Navarro

Raúl Garcia - Iturraspe

Verdú - Jonathan Viera - Thiago Alcántara

Sergio García


Amúgy akkor mit vegyek ha ne aranypaklit ? Tegnap tudtam 2hét után egy 7500öst venni , volt benne egy Manu játékos próbálom most őt drágán hátha veszik .


Vagy mit éri meg venni ? a 30k-st amiben csak játékos van ?

2013. máj. 16. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali,


Manu: először is nézd meg hogy mennyiért kinálják ezt a játékost a picon és kb Te is annyiért add el.


Semmilyen paklit ne vegyél inkább gyüjtégess , vegyél szerzödést és játékost.


látom spanyol csapatot épitesz, a felállás jó, hátvédeknél nagyon fontos a gyorsaság és a védekezés(ha játékosod gyorsasága 70 és van egy csatár akinek 85 akkor tudod mi történik) persze a többi tulajdonság is fontos, passz,fejelés, stb. minnél több annál jobb.

a középpályások tudják jol tartani a labdát és passzolni se árt nekik pontosan.


Én Xboxon nyomom 4-2-2-2 feláálásban.

Cassilas

Arbeloa,Ramos,Pepe,Alves,

Mata,Xavi,

Lescott, Cazorla,

Van Persi,Agüero


Igensokba került de még minding rengeteget kell gyüjtenem.


Én igy csináltam: kinéztem hogy kit akarok venni, Valdest ajánlom a kapuba, csak játsz és gyüjts, csak szerzödést vegyél, és igy tovább, mindig 1 játékosra összpontosits.


Fontos: erönlétet semmikép nevegyél, csinálj egy B csapatot a legolcsobban, pl Bronz játékosokbol és indulj el a leggyengébb egyéni kupában(Bronzot szoktam játszani a végén ad 4*1napos szerzödést amit a Bcsapatra forditok), simán vered majd őket, persze ha aranybol is összelehet állitani egy jo kis csapatot, max 10000ből akkor tutira nyersz, Ilyenkor a B csapatotban a kispadon az A csapat legyen és igy pihennek, egy ilyen mecs és az erőnlét a maxon lesz vagy ahhoz közel.

2013. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi megpróbálom .


De ez a játék direkt szivat amúgy .. vagy nagyon roszul van skriptelve vagy nemtudom , kapusomat felrugják semmi , én kicsit nekimegyek már sárga , most játszottam egyett 2 helyzete volt ellenfelemnek abból kaptam ki , pedig végig támadtam a mecset .

2013. máj. 16. 20:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként fekete és neonkék lapokat honnan lehet szerezni ?
2013. máj. 17. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Pc és xboxon és sok hacker van volt olyan pc-és verzioban hogy valakivel játszottam egy meccset ez volt az első meccse

gyenge csapata volt ez volt este 10-ko másnap reggel 9 körül ismét találkoztam vele ,de már teli volt a csapata aranyjátékossal mint Messi Ronaldo Valdes Evra stb azt este már nem lehetett megtalálni sehol szóval banolták

2013. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marchello09 válasza:

Szia,

Tudom, hogy ez a kérdésed nagyon régen volt, de én tudnék adni neked egy Diego Lopez-t, teljesen INGYEN! (gondolom már van új fifád, pl 15, vagy 14)

2014. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marchello09 válasza:

Kék, zöld, narancssárga, és fekete lapot arany prémium, vagy annál jobb csomagokban találhatsz. Mivel ritkák, ezért nagyon kevés van belőlük.

Egy kis tutorial :

Kék = TOTY - Team of the year (év legjobbja)

Zöld = MOTM - Man of the match (meccs legjobbja)

Narancssárga = Szintén MOTM (szerintem :D)

Fekete = In-form v. TOTW - Team of the week (hét csapata)

2014. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!