Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins Creed III mi a sztori?

Assassins Creed III mi a sztori?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem meg a játékot előtte még nem játszottam egyik részével sem.Megmondom az őszintét én nem igazán vágom történéseket most ez a jelenben játszódik vagy a polgárháborús amerikában?

#játék #Xbox 360 #Ubisoft #assasins creed III
2013. máj. 15. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor játsszad ki az előző részeket is. Ne hagyd ki.
2013. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát, a történet a következő: a jövőben (mostanhoz képest) feltaláltak egy gépet, az ANIMUST (ha jól emlkszem, ez a neve), ami képes az ember előző életeit megmutatni. Azaz, hogy mi volt az előző életében. És ezt a gépet Desmond Miles-on próbálták ki. Erről szól az első rész, ahol megtudjuk, hogy Desmond előző életében egy Assassin volt, Altair. A másodiktól a Revelations-ig ugyanennek a Desmond Miles-nak az előző életét láthatjuk, csak ezúttal már nem Altair, hanem az olasz Ezio Auditore da Firenze. Az Assassin's Creed III pedig úgszint Desmond előző életét mutatja Connor személyében, aki a polgárháború idején tevékenykedett. Remélem eltutam valamennyire magyarázni, és világosabb képet kaptál. :)
2013. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 arkad válasza:
Előző kommentelőnek csak annyit, nem előző életében volt, hanem az ősei voltak azok. Amúgy inkább nézd meg neten, mert a története elég bonyolult. Ráadásul nem a jövőben, hanem 2012 ben játszódik, és a világvégéröl is szóvan, de szerintem az assassin's creed wikin nézd meg, ott minden részröl mindent megtalálsz.
2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!