Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről érdemes üzemeltetni...

Miről érdemes üzemeltetni Minecraft szervert?

Figyelt kérdés
Halottam olyat, hogy elvileg lehet Raspberry Pi-ről is lehet.Ez igaz, és ha igen akkor ez mennyire működőképes?Ezen kívül érdekelnek olcsó online szerverek illetve ilyen téren Raspberry alternatívák is.A szervernek nem kéne túl nagynak lennie, ha az ajánlat ár arány értékben jó akkor akár 10-20 slot-os is megfelel.

2013. máj. 15. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem akkor jársz a legjobban, ha egy erre szakosodott cégtől rendelsz szervert

például: clans (pont) hu

kizárólag az ilyen regisztrált, hiteles oldalakban érdemes megbízni

2013. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ennél a cégnél lehet tört szervert is üzemeltetni?
2013. máj. 16. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hogy tört szervert is tudnak üzemeltetni. Egy szót kell átírni a configban ahhoz, hogy nem regisztrált játékosok is csatlakozhassanak.

Elvileg ez nem is illegális.

De az a legjobb ha náluk érdeklődsz, illetve nézz körül jobban, hátha találsz kedvezőbb ajánlatot is.


Egyébként egy jobb géppel házilag is lehet üzemeltetni egy 5-10 slotos szervert, a szükséges kliens ott van a hivatalos MC oldalon.

2013. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megkérdeztem és lehet törtet is.
2013. máj. 25. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali.

Látom irtak a Clans(pont)hu-ról!

Nekem volt szerverem és más szolgáltatot válassz inkább!!

2013. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
CLANS.Hu tol ne rendelj! 5 Plugin = fagyás
2013. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!