Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kellett túlbonyolítani...

Evans kérdése:

Miért kellett túlbonyolítani a számítógépes játékokat? Anno még milyen jó volt a call of duty 1-2 a hitman blood money és a max payne /csakhogy párat soroljak/ .

Figyelt kérdés
no szóval ezek a játékok még egyszerűek voltak nem voltak túlbonyolítva, nem voltak benne idióta szörnyek, tudtad merre kell menni, nem volt olyan hogy kinyírtál mindenkit de tényleg mindenkit és azt sem tudtad merre vagy arcal, jó oké a mostaniak javára legyen írva a grafika, de hol vannak már azok a régi jó kis egyszerű játékok. Jó értelemben vett egyszerűségről beszélek ami még élvezhető is, nem a régi wolfeinsten / a nagyon régi amikor zöld ajtókat nyitogattál és nácikat írtottál/ komolyan miért kellett túlbonyolítani? A cryzi-s ban például tyúklépésben haladsz ölsz kempelsz mentesz és kb ennyiről szól a játék.

2013. máj. 16. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

tulbonyolitva? na ne viccelj

oke hogy a regi jatekok linearisak voltak, nem ugy volt tudtad merre kell menni, mivel csak 1 elohaladasi lehetoseg volt, de ha 2x kitoltad mar ismerted a jatekot, nem volt izgalmas

a mostani jatekok felkinaljak a valasztas lehetoseget, igy akar tobbszor is kitolhatod a jatekot annelkul hogy unalmas lenne

2013. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nincsen túl bonyolitva,csak a játékosoknak nagyobb az igényük és élvezhetöbbek a játékok mert vannak választási lehetőségek pl: Witcher

Igy a story is változik.

2013. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy a mai játékok vannak lebutítva a WASD kombóra.
2013. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg régen is megvoltak a szabadon mászkálós játékok, voltak bonyolultak, és egyszerűek is.


Pl az általad felhozott CoD széria is mindig csak annyi volt hogy mész és lősz, az alap koncepció sosem változott.

2013. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pl az általad felhozott CoD széria is mindig csak annyi volt hogy mész és lősz, az alap koncepció sosem változott.



nem változott.....hála a magasságosnak !!!!!!!!!

2013. máj. 16. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szükség van a változásokra, szépek és jók voltak a régi játékok, de az embereknek már másra van szüksége; történetre, választásokra, hogy te magad lehess a főszereplő, ne csak egy robot, amit végigvezetnek az egészen. Személy szerint én nem értem, hogy lehet ugyanazt eladni már évek óta, noha értem a logikájukat; így megtartják a játékosaikat, ha változtatnának, lehet azokat is elveszítenék, és még újakat sem vonzanának be. A legtöbb cég pedig nem vállal be ilyen kockázatot, hiszen nekik is fontos, hogy profitáljanak a munkájukból.

Szóval engem pont az egyszerűség tud néha megőrjíteni; egy játéknak változatosnak kell már lennie, lehetőségekkel, hogy mindenki megtalálja azt, ami fontos számára egy játékban.

Amúgy szerintem továbbra is tele van a piac egyszerű "mész és ölsz" játékokkal, amikben végig fogják a játékos kezét, kifejezetten örülök neki, hogy kicsit túl is léptek ezen.

2013. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább régen még volt nehézsége a játéknak nem az, hogy egy 8-10 éves kis sz@ros is végigtolja... Jó példa erre pl. egy call of duty 2 multiplayer (tudom ez multi, de a lényeg ugyan az) ahol még számított (számít) a skill, a tudás, több hónap vagy év kell mire elmondhatod magadról, hogy jó vagy benne, és ugye a mai codok ahol végig tunkolod az egészet megfogsz egy fegyvert + perkek azt szétlősz mindenkit a ge*ibe céloznod se kell falon át is szédszedsz mindenkit... A mai játékban egy rakat segítség van, már lőnöd sem kell megtanulni... A legtöbb játék kimerül a grafikában (pl crysis2-3 vagy a cod6 és fölfele...) Meg ott van az nfs széria is... Szóval gyalázat a mai játékpiac...
2013. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!