Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti néznétek ilyen videókat?

Ti néznétek ilyen videókat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyon szeretem a számítógépes játékokat, és gondolkodtam, hogy talán indítok egy Youtube csatornát, ahová tennék fel végigjátszásokat.

Angolul szeretném csinálni, mert úgy több országból nézhetnék. Titeket érdekelne, vagy már túl sok ilyen van?



2013. máj. 16. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Engem érdekelne, de szerintem ha magyarul csinálnád akkor is lenne nézettsége. 15/F
2013. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó nézik, ha nem akkor nem:D Ugye fontos hangod legyen abban a kritériumban amit emberek elfogadnak és hallgatnak, jó mikrofon ne headset/webcamos, vagy ha headset akkor jobbfajtát. Közepes videó szerkesztés, ne legyen unalmas, és építs ki valami trendet a videóidra és magadra.
2013. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen csinálják, valakinek megy, valakinek nem. Csak egyféleképpen tudhatod meg, hogy neked sikerülne-e. Majd rakd ki vagy küld el a linket.
2013. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
http://www.youtube.com/user/othala666/videos?view=0 itt egy példa, Othala egész jól tolta, csak leállt vele.
2013. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne! Ha népszerű kört választasz és címet, akkor lehet sikered is. + Ha meg annyian nézik meg a videódat vidoidat akkor még pénzt is kaphatsz! Igen én néznék ilyen videókat de szerintem lehetséges hogy magyarul is lenne sikere. Szerintem: Hajrá!
2013. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!