Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi a legfontosabb...

Szerintetek mi a legfontosabb az "lövöldözős" játékokban?

Figyelt kérdés
Szerintem mindennek az alapja a jó célzás álló és mozgó célpontokra is, mert enélkül nem ér sokat a jó taktika sem. A mesterlövészes játékokkal szerintem jól meg lehet tanulni célozni, tudtok ilyen játékokat? Más fajta is jöhet, csak ne kelljen benne sokat várni, minél rövidebb idő alatt minél többet lőni:D
2013. máj. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam az, hogy minél több fegyverem leehessen.

Ezért is a kedvenc fps-em a Serious Sam sorozat.:D

2013. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sKillEr96 ***** válasza:
Serious Sam kajak jo, de ha mar "mindenkit daralj le" FPS kell, akkor Painkiller sorozat! Minden reszet kitoltam, az elsot 11-szer xD AMugy szerintem is a celzas az egyik kulcsfontossagu tenyezo, de nem csak a pontos, de a gyors celzas is (pl.: fedezekbol kihajolsz, parat losz, minde headshot, majd vissza). Mondom en ezt ugy, hogy altalaban elkezdek minden FPS-t legnehezebben, szoval tapasztalat :P
2013. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borderlands 2 abba lehet darálni rendesen és több millió fegyver áll rendelkezésre + ellenfelekből sincs hiány.
2013. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!