Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age: Origins-rol van...

Dragon Age: Origins-rol van szo. Hogy csinaljam meg, hogy Alistair a vegen maragyon a Grey Warden* - kozt, es Anora legyen a kirajno? (*Bocsi, de en angolul jacodtam a jatekot, ugyhogy nemtudom hogy bizonyos szavak hogy vannak magyarul)

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 17:44
 1/3 anonim válasza:
Én vagy 1000szer végigvittem, de ezt sajnos nem lehet megodani. Ha anora lesz a királynő, alistair elmegy vagy meghal, és Loghaint kapjuk helyette.
2013. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én az alatt az idő alatt rá jöttem. Elég Anoranak azt mondani még az uralkodó választása előtt (az után, ahogy "megmented"), hogy ő vele fogol pártolni, és Alistairnak azt, hogy Anorat fogod választani (ezt fontos megmondani neki). Aztán amikor mán uralkodót kel választani, akkor Anorát választod, és Alistair marad a csapatba. :)
2013. jún. 1. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Alistair nem szabad, hogy hardened legyen - abban az esetben, ha párbajozik Loghainnel, megöli, és automatikusan ő lesz a király. Ha nem hardened, akkor is meg kell ölni Loghaint. Ha megkíméled, és Alistair nem lesz király, akkor száműzött lesz, ott hagyja a Wardeneket, és Loghaint kapod meg a csapatodba. Korábban is támogatnod kell Anorát, és ezt jó, ha Alistairnek is elmondod, alapból nem akar király lenni, de így tudja, mire számítson. És javasolnod kell, hogy Anora egyedül üljön a trónra. Fújni fog rád, mert megölted az apját, de Alistair szempontjából szerintem ez az egyik legjobb ending.

Tudom, régi kérdés, de valakinek még jól jöhet.

2019. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!