Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondják a Metin2-re,...

Miért mondják a Metin2-re, hogy rossz játék?

Figyelt kérdés
Szerintem pl.a Lineage2 sokkal rosszabb nála.

2013. máj. 18. 22:02
 1/7 janee277 ***** válasza:
A Lineage-al még nem játszottam,de a metinről (igen dirtekt kisbetű) már kifejtettem a véleményem itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4355214-m..
2013. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
a L2 minden idok eggyik legjobb mmo-ja volt, 1000x lekorozi a metint
2013. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
L2 a legjobb régi mmorpg , metin meg minden idők egyik legroszabb játéka címére pályázhatna max..
2013. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

előttem író jól megmondta . ++++


+


Harcrendszer a legrosszabb, grafika=0, tele van 10 évesekkel, mainstream.

2013. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A harcrendszerel mi a gond? cuccok vannak külömbözö bonuszokal és,extrákal amik külömbözö irányba fejleszthetök adhatok hozá és,cserélhetök rajta bonuszok és,kövek amik külömbözö kasztok vagy,annak képeségei ellen vannak (de egyébre is jók) és,beszerelhetök a cuccba van 8 kaszt(4 kaszt mindben 2 alkaszt) is ami úgy fejleszti a képeségeket ahogy akarja,lehet taktikázni is pl:kitérni a támadás elöl,kitérni egy képeség hatótávábol...Aztán még ott van a szint is meg a státusz pontok is és irhatnám tovább is de ennyi elég lesz ...(U.i:bocs a helyesírási hibákért gyorsan írtam a helyesírásal nem törödve!)Ja és ami a grafikát illeti:ez a játék úgy lett tervezve hogy régebbi gépeken is elfuson de meg is látszik mennyi helyet foglal!
2013. aug. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 dolog miatt mondják rá hoyg rossz:


1) Aki privát szerveren játszik gyorsan megunja, hiszen abban semmi kihívás nincs, és emiatt általánosít, pedig a sima GF szerveren (metin2.hu) 100x másabb az a játék, ahol saját magadk ell megszenvedned a cuccokért.


2) De ha már valaki rászánja magát a GF szerverre, akkor csalódik, mivel semmi ereje és kitartása a fejlődéshez. Csomó embert látok chaten aki sír hogy húzzák... Persze idővel otthagyja, mert "nehéz". Való igaz kell hozzá kitartás..., de pont ez a jó benn.


3) Grafikája miatt. Régi játék, nem a legmodernebb, így sokan leszólják, pedig egy könyvet sem a borítójáról kellene megítélni. Jó játék, és nézzük az előnyét: legalább roszabb gépeken is elfut, és kevés helyet foglal.

2013. aug. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3ok:


1: Pay2Win-es a játék.

2: Nincs semmi cél benne... se normális dungeon, partylehetőségek se bosszok.(illetve van benne maponként 1 nagyboss húha..) A pluszolás meg egy vicc.

3: Nem csak a PvE oldala nulla hanem a PvP is, semmi aréna mód semmi bg. Na meg a menete is nagyon monoton. Nincs külön pvp szett sem.


Ezért tartom én a legrosszabb játékok közt számon, a goa-val egyetemben.

2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!