Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 2 lehet ezt így?

Playstation 2 lehet ezt így?

Figyelt kérdés
az a kérdésem hogy lehet e úgy játszani ps2-őn úgy hogy totálkáros az olvasófej ÉS pendrive-ról indítom a játékot? vagy ez egy hülyeség?

2013. máj. 19. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha softmódos memorikártyád van ak merevlemezről tudsz, azt nem tom, hogy pendrivról megy e úgy.
2013. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet persze függ hogy milyen progit használsz én már csak így tudom használni a gépemet ezért vetem 1 16gb pent !Ez saját:minösége nem a leggszeb de a lényeg látszik!


[link]

2013. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha fat kicsit lassú mert Fat 1.0-ás, slim 2.0-ás usb van rajta.

Nekem a Fathoz nem működött a 8 GB-os pen.

De lehet softmodos kártyával.

2013. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv a fat és a slim is ugyan úgy 1.1 usb szabványú de ha gondolod néz utána mert ez volt az első dolog amivel találkoztam usb játék használata kor szinte minden hol ezzel jöttek csak azt nem kell elfelejteni hogy az opl 8 nem telepíted az isot hanem konvertálod!. Ezt a videó fent már 70004-gépel készült az elöző 75004-sel sajnos fat gépje csak a haveromnak van de neki is én mutattam meg ezt a módszert és nem látok köztük különbséget a játék meneteknél az igaz hogy egyes gamek átvezető videói szaggat villog de ennyi !
2013. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!