Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed III-ba, hogy...

Assassin's Creed III-ba, hogy van a Tyranny of King Washington részek sorrendje?

Figyelt kérdés
Én azthittem mikor letöltöttem,hogy egybe van minden és utána jöttem,rá,hogy ez csak egy rész és én a The Redemptiont töltöttem le és azthiszem ez nem az első rész és már játszottam vmennyit belőle.

2013. máj. 19. 08:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Jaa megkaptam - The Tyranny of King Washington: The Infamy – február 19.

- The Tyranny of King Washington: The Betrayal – március 19.

- The Tyranny of King Washington: The Redemption – április 23. viszont akkor ez a 3.rész de akkor miért írja,hogy új részek letöltése?Megjelent a 4.-ik rész is vagy még nem?

2013. máj. 19. 08:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Az az álítolagos 4-k rész novemberben jön ha jól tudom (előzmény, szal inkább nem számoztam volna mint a Broderhood-ot, és a Revelations-ot, de a befőttesubinak annyi esze van mint egy zsák szotyinak :D)
2013. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja akkor már inkább úgy kellett volna az sem a legjobb megoldás de Assassin's Creed 2 Broterhood és Assassin's Creed 2 Revelations pont úgy,ahogy most Assassin s Creed 4 Black Flag

,mert lényegébe megfigyelhető mindegyik új számnál,hogy ac1,ac2,ac3,ac4 külön főszereplők vannak és ezért nem volt számozva a Bh ac3-nak,hanem inkább így oldották meg.Most megint jön az Ac4 megint új főszereplő

2013. máj. 19. 11:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Na kivittem a 3 részt de nem tudom mindennek vége Washington észhez tért az alma a tengerbe mégis mivel fogják folytatni?:DNa mind1 legalább sikerült végigvinnem ezt is.Nem szeretek lemaradni semmiről:P
2013. máj. 20. 13:59
 5/9 bácsmegi levente válasza:

én is azért vittem végig mert nem akartam lemaradni róla

http://www.youtube.com/watch?v=5WvmrCnBOJM

2013. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elérhető a 2. rész fordítása a Magyarítások Portálról akit érdekli.
2013. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
óóóó vazze milyen régóta várok erre én meg elkezdtem már újra végigjátszani a 2. részt na nem baj majd akkor folyatom innen mostmár újat nem kezdek,amúgyse vagyok annyira messze csak vmi sequence 4-5 asszem
2013. máj. 31. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én újra kezdtem am elég gyorsan lehet haladni, de lehet azért mert 6-szor kitoltam már mindegyik részét :D
2013. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom gyorsan lehet haladni a küldikkel csak én ilyen fullos típus vagyok viewpointból összes,tollokból(feather)az összeds glyphből az összes stb amúgy én is sokszor kitoltam már de lehet kezdek egy újat csak szimplán küldikkel és nem fullozok
2013. jún. 1. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!