Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani a honfoglal...

Valaki tud mondani a honfoglalóhoz hasonló játékot angol nyelven? A magyart megváltoztatták és olyan WC lett hogy részemről lépek.

Figyelt kérdés

Csak tudnám hogy azok a fosfej üzemeltetők miért nem kérdeztek meg minket játékos közösséget hogy akarunk-e változtatást.

Mindenki akivel beszéltem a régit akarja vissza.

Inkább a saját hülye fejük után mentek és elcsesztek egy jó játékot és helyette beraktak egy ilyen szart.


2013. máj. 20. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:

kicsit utána jártam a saját kérdésemnek és állítólag a honfoglaló angol/amerikai változata megszűnt mert a kutya se látogatta


viszont találtam németet ami eléggé népszerű mert több mint 10 000 résztvevő volt kiírva hogy éppen annyian vannak ott, persze lehet hogy kamu és a valódi játékosok számát megszorozták 6000-el

na mindegy a franc se beszél németül


ja meg találtam románt meg franciát meg oroszt ami ugyanabban a változatban van mint amilyen a magyar régi volt de mivel a fent említett nyelveken annyit se tudok hogy igen/nem ezért ez is tárgytalan


na mindegy ha valaki tud valami okosat írjátok bátran

2013. máj. 21. 15:49
 2/3 A kérdező kommentje:

regisztráltam a németen kiváncsiságból és 8-10 játékos lézeng


úgy tűnik eléggé széklet

2013. máj. 21. 16:14
 3/3 anonim válasza:
Ha ez vigasztal, én is utálom az új magyar honfoglalót, de szoktam játszani, mert elvonási tüneteim vannak. De nagyon rossz! Találtál angol nyelven hasonló játékot?
2014. júl. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!