Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van kis gépigényű játék ami...

Van kis gépigényű játék ami hamar lejön? és nem torrentes? és általános fiók is telepithet

Figyelt kérdés
ja és windows xp a én gépem
2013. máj. 21. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ismered a nyelvtan könyvet
2013. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na figyel én ismerem a nyelvtan könyvet kettő én írok infon is a legjobban és a leggyorsabban is kettő nem azt kérdeztem ha nem tudod a választ akkor fogd be a szádat am tod mia neve oldalnak gyakori kérdések amit nem tudunk megkérdezzük és válaszolunk te meg olvasd el az oldal nevét utána pofáz
2013. nov. 27. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Na figyelj nem érdekel a nagy pofád szóval nyomd el magad oké?
2013. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Torrent nélkül már szinte semmi sincs... És ha élvezhető játékot akarsz, akkor kis gépigény nem elég... Legalább Normál gépigényed legyen
2014. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a utolsó előtti válaszoló na házzá innen jó van ha majd megtanulod mi ez ez az oldal akkor gyere vissza én kérdeztem és nem azt hogy ismerem a nyelvtan könyvet szóval húzzál innen
2014. jún. 22. 20:55
 6/6 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Kedves kérdező. Nehéz elképzelni, hogy milyen síkhülye osztály lehet, amiben vagy, ha te vagy a leghelyesebben író. Meg te mondogatod, hogy itt válaszolni kell meg minden, de még is te nyomod a botrányt. Szerintem valami fogyatékos képző lehet az az iskola is. Aki már ült géphez játszani, esetleg próbált letölteni, az tudja, hogy nagyon kevés játék van, amihez nem kell torrent, gyorsan lejön, és jó. Ennyi erővel aknakeresőzz, az is jó...
2014. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!