Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2013 - Van aki még Jedi...

2013 - Van aki még Jedi Outcastezik? : D

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem nosztalgiából, igazából szinte soha semmivel nem játszottam Online - csak ezzel. Még valamikor 2006-2007 környékén.

Van pár szerver, és tegnap este akadtak emberek, de ma reggel már csak botok ellen tudtam játszani. Ahogy láttam, világszerte csak én voltam : D

Lehetséges hogy nekem nem talál meg minden szervert (durva 50-60 van, de sehol senki), vagy szimplán elfelejtették ezt a gyöngyszemet?



2013. máj. 23. 09:55
 1/7 Balint1105 ***** válasza:
persze szoktam vele játszani, de ez elég ironikus mert elő van rendelve a coh2 (company of heroes 2) megvan crysis 3 és most várom a Rome 2-őt :))
2013. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegyiknél jobb a Jedi Outcast : D

Megvan az Academy is eredetiben, de patchelve is állandóan kidob egy hibaüzenettel...

Az outcasten meg alig vannak, én meg kb ezzel a kettővel játszottam volna neten. Más nemigazán érdekel

2013. máj. 23. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Acedemy-t jobban szerettem, de az Outcastot is bírtam, bár azzal inkább csak lanozni szoktam. Az Acedemy multiban csak eredeti CD-vel fut, no-cd vel nem működik!
2013. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Full eredeti, patchelem, és nem működik!
2013. máj. 24. 01:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom sajnos :/ milyen hibát ír ki? Megpróbálhatsz ráguglizni esetleg.
2013. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

PL: CL_Parsepacketentities, de volt már valami illegable server message (mondom ezt hogy?)

Tegnap éjféltől 1-ig keresgéltem, mindenkinek más jött be.. valaki nocdcrackel oldotta meg, vkinek már a patch is.. fene se tudja. Volt aki azt írta, hogy vannak serverek ahol soha nem írta még ki, de van ahonnan kidobja.. Ma reggel játszottam picit, és jó volt, nemtudom mi befolyásolja.

Aprópopó, csak egy rövid kérdés, nem véletlenül te játszottál tegnap este az Outcastel, a Bespinen? : D

2013. máj. 24. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, már rég befejeztem a PC-s játékokat, nem szeretném erre pazarolni az időmet :)
2013. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!