Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A suli egyik üres termében...

A suli egyik üres termében szoktunk felelsz vagy merszezni, netán csók vagy tapizni. Milyen tippeket, ötleteket tudnátok írni, amivel feldobhatjuk a már kissé unalmas kérdéseket? 14/L

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismeri a csók vagy tapi játékot,akkor röviden elmondanám,hogy miről van szó: Pörög az üveg,aki felé fordulva megáll,annak el kell döntenie,hogy megcsókolja valakinek valamilyen testrészét,vagy megfogja valakinek valamelyik testrészét.

Viszont kicsit már unalmas,hogy mindig ugyanazok a kérdések. Leginkább ezek a kérdések szoktak előfordulni:

Felelsz vagy merszben,felelésnél: Ki tetszik,kibe vagy szerelmes?

Felesz vagy merszben,merésnél: Nyald meg a táblát/fogast stb.

Csók vagy tapiban,csóknál: Csókold meg a homlokát. Ennél nem szoktunk merészebbeket csinálni.

Csók vagy tapiban,tapinál: Masszírozd meg a lábát vagy a nyakát.

Kb. ennyi. Milyen másfajta kérdéseket,feladatokat tudtok,amik kicsit eltérnek ez előbbiektől?

De azért ne legyenek ANNYIRA durvák, meg ugye egy suliban vagyunk,tehát vetkőzés,stb. nem helyénvaló.

Tudnátok segíteni nekem? Minden normális válaszért megy a zöld kezecske.

U.i.: Tudom,hogy ez a 45555666. kérdés ilyen témában,de végigböngésztem mindet,és egyikben sem találtam igazán jó dolgokat..:S



2013. máj. 24. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Merésnél: Vágd fejbe őt az üveggel! A viccet félretéve legyetek kreatívok:) Felelésnél mondjuk: Maszturbáltál már? Kit csókoltál meg utoljára? Merésnél: Mutasd meg a facebook üzeneteidet! Csókold meg de nyelveset! Kopogj be az igazgatóhoz és amikor kinyitja az ajtót akkor kezdj el gangnam styleozni! Valami kreativitás legyen már:)
2013. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
56%
Mi amikor Londonban voltunk a sulival (nem mindenki) akkor az egyik gyereknek ki kellett mászni a szállás ablakán, kiállni egy utcára, táncolni, és énekelni: I'm sexy and I know it! :D Ti ezt megcsinálhatjátok az udvaron esetleg, vagy a folyosón :D
2013. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
57%

Felelés: Szőrös e a s*nád, farkad. Láttál már fiút meztelenűl? Hogyan?

Merés: Ülj valaki ölébe és lovagold meg. Rakd be a fejed a mellei közé. Rakd be a kezed a meltartójába. na legyetek kreatívak.

2013. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!