Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy Metin2-höz hasonló játék...

Egy Metin2-höz hasonló játék érdekelne, nem túl nagy gépigényű és viszonylag kevés helyet foglaljon. (? )

Figyelt kérdés
Sok metinen játszottam már, de egyik sem nyerte el igazán a tetszésem. A wowot is kipróbáltam, csak bonyolult (lány vagyok). Tapasztalatok is érdekelnének.
2013. máj. 24. 17:55
 1/6 Dragon986 válasza:

Nos ha csakis karakter fejlesztős játék érdekel ott van még a MUonline ugyanígy privátszerverekkel pl EmeraldMU

Én magam World of Tanks fan vok :D

de régebben ezzel is toltam az az egy baja hogy angol nem tudom hogy már van e hozzá magyar felirat is de régebben nem volt. De még angol feliratokkal is nagyából teljesíthető mert van azt hiszem ehhez is sok magyar portál.

2013. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dragon986 válasza:
Ja igen és még a Gates of Andaron. De ahogy láttam 8 ezer ilyen kérdés van ahol full ugyanezt kérdezik.
2013. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is keresgéltem kérdéseket. Találtam is néhányat de nem tetszettek a játékok. Ezért írtam én is új kérdést.
2013. máj. 25. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:

runes of magic

cabal online

2013. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anonymus Misterious válasza:

RuneScape(angol egyébként)


Hát láttam hogy nagyon tetszik sok embernek, gondoltam megnézem. Hát először agyfaszt kaptam mert alig bírtam megölni a legalapabb szörnyeket is, de aztán szántam rá időt és egy olyan karakterem van, hogy már mindenféle lényeket leüt 1 pár ütésre. Egyébként lehet kovácsolni, halászni, fát vágni, tüzet csinálni, kajákat főzni, sőt még tutajozni is. Sok féle fegyver, kereskedelem, nagy pálya, bányászat, szóval minden van benne. Hidd el ha az első 20 percben nem adod fel akkor tutira tetszeni fog.

2013. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ROD2
2017. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!