Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem battlefield 3-at...

Ha megveszem battlefield 3-at akkor egy CD kulccsal több gépre is feltudom rakni?

Figyelt kérdés
Jövő héten veszem meg a bf 3-at és 2 gépem van. Mindegyikre feltudnám rakni egy CD kulccsal?

2013. máj. 25. 15:31
 1/8 Klavaro ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

2 gép => 2 játék.

2013. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fel tudod rakni. Csak egy időben egyszerre nem tudsz a 2 gépen játszani (bár ez fizikailag lehetetlen is lenne :D).
2013. jún. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :D
2013. jún. 27. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, mert belépsz originre, és érzékeli, hogy te már egyszer megvetted, vagyis a kulcs nem a gépedhez, hanem az origin fiókodhoz tartozik :)
2013. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tudjátok van 2 gépünk nekünk is és van ez a teamwiver8 és ha azon átküldöm a fölrakott játékot az összes cuccával együtt működhet?[nem a kérdező vagyok] :D
2013. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tudjátok van 2 gépünk nekünk is és van ez a teamwiver8 és ha azon átküldöm a fölrakott játékot az összes cuccával együtt működhet?[nem a kérdező vagyok] :D"

Tényleg ilyen nehéz a felfogásod?

2013. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a battlefield 1942 régen működött 2 gépen ugyanazon szerón most meg már nem nem tom mi történt :S
2015. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!