Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Call of Duty 2 nevezetű...

A Call of Duty 2 nevezetű játék multiplayere nem indul. Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van és amikor elindítom ez a hibaüzenet fogad: "cod2mp_s.exe működése leállt. Zárja be a programot/keressen megoldást az interneten." A singleplayer megy, de a multi nem.Meg patcheltem, crackeltem, de nem megy.Valaki tudna segíteni?
2013. máj. 25. 21:04
 1/3 anonim válasza:

Lehet hogy nem pont ez a probléma, de egy próbát megér. Nem emlékszem már pontosan, de annak idején olyasmit csináltam hogy:

vezérlőpult > hardver és hang > hang

majd a 'felvétel' fülnél a fehér területre jobb klikkel kattintva bepipálod a 'Letiltott eszközök megjelenítése' opciót. (ha a másik is be van pipálva, nálam megjelenik a 'mikrofon' és a 'vonalbemenet' is)

Ekkor megjelenik a 'Sztereó keverő'. Itt halványulnak el emlékeim... ha le van tiltva engedélyezd, ha engedélyezve van, tiltsd le :)

2013. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, megpróbálom.Nagyon köszönöm a segítséged! :)
2013. máj. 26. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!