Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek gyerekes, hogy...

Szerintetek gyerekes, hogy ezt meg szeretném venni?

Figyelt kérdés

Úgy 10-11 éves koromtól elkezdtem gyűjteni a Schleich játékfigurákat (csak az állatokat), és már mindegyik megvan, amelyiket meg szerettem volna venni, kivéve a Giganotosaurus-t. Csakhogy azóta már 15 éves vagyok és nem biztos, hogy a szüleim megengednék nekem, hogy megvegyem (a zsebpénzemből), mert azt mondanák dedós, de nekem nagyon tetszik. Szerintetek igazuk van?


Kép a figuráról: [link]



2013. máj. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem. Ha valami a hobbid, azt űzd, bármit is mondanak mások. A szüleid pedig a saját zsebpénzedre nem lehet befolyásuk, kivéve, ha ők adták (de még úgy sem, mert ha adták, akkor azért, hogy költsd, amire szeretnéd...). Tehát szerintem nyugodtan megveheted.


Én is 14 éves vagyok (leszek csütörtökön), és kb 11 éves korom óta gyűjtök egy nagyon jó könyvsorozatot (Harcosok Törzse, azaz Warriors angolul), és sokan azt képzelik, hogy dedós, pedig egyáltalán nem az, sőt, elég komoly (persze azért a Kőszívű ember fiainak vagy az Aranyembernek a nyomába se ér komolyságban, de nem esszjégé szintű)! Mégis, minden egyes részre pályázok a mai napig, és szép nagy részét már meg is szereztem :)

2013. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz! Akkor nemsokára megveszem :)
2013. máj. 28. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dedós?? évek óta gyűjtöm, 130 nál több figurám van!! Ezeknek lelke van, nem (csak) játék, egy dísz, egy makett, egy egyedi figura, teljesen élethűen megformálva.
2013. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, ha megsértelek vele, de ha a szüleid nemet mondanának rá, akkor nem túl felvilágosultak. Mindegy mit gyűjt az ember (ésszerű dolgot), az nem csak egy hobby, nem csak egy elfoglaltság, hanem egy igencsak komoly befektetés a jövőre nézve. Egy teljes gyűjtemény nagyon értékes, legyen az könyvsorozat, képregény, vagy esetedben játékfigurák. Évek múlva lehet ráunsz a dologra és durva pénzekért adhatod majd el minden bizonnyal.

És ha csak tényleg 1 darab hiányzik, azt pláne meg kell venni. Ne pont azon az 1 darabon múljon már a dolog. Legyen teljes a kollekció.

2014. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyszerű.

Megveszed,ha megunod,kirakod dísznek(:

2014. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!