Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends miért van...

League of Legends miért van az hogy a láma haverjaim mindig összemakkolnak egy pentát?

Figyelt kérdés
Mikor eggyütt játszunk mindig minuszba vannak, és kb csak szaladgálnak jobbra, balra de elég bosszantó hogy már nem 1x pentáztak pedig botok. Én meg 1 szar pentát nemtudok összehozni pedig jobban játszok.Ez puszta szerencse?
2013. máj. 27. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Karakterfüggő, én eddig PVP-ben nem tudtam Penta-t összehozni, csak amikor barátnőm ellen játszottam custom meccset botokkal kiegészítve. Akkor Evelynnel. :D


De már assistoltam Penta-t egyszer Dravennek Blitzcrankkel, másszor haverom Zednek, Jarvannal. Nyilván egy ilyen bajnokkal, mint Zed, könnyebb pentázni, mint mondjuk egy Annie-vel teszem azt. És ha nem 1v5 penta, kell az, hogy ne nyúlják be a killeket, hanem egy triple után azért már hagyják meg a baszónak. Érted. :D

2013. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!