Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban torz baba született...

Sims 3-ban torz baba született, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Teljesen jól működött eddig a játék, eredeti is. Most az egyik sim párnak született egy gyereke, de baba helyett mindenféle amorf geometriai alakot vesz fel...

2013. máj. 28. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tudsz képet küldeni, már találkoztam azt hiszem hasonlóval
2013. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Eddig nagyobb volt, mint a ház, mostanra szinte teljesen eltűnt. Csak az a kis szösszenet folt van belőle...


[link]


[link]

2013. máj. 28. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:

eddig olyat láttam képeken hogy a fej elcsúszott a testen, tehát az arc a mellkasra került stb.

de itt eltűnt a gyerek

gépigénynél megvan az ajánlott?

2013. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
meg. már szerintem lassan 2,5 éve játszunk rajta semmi gond nélkül :/
2013. máj. 28. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:

:/ nálam Sims 2-nél ha cheat miatt bejött valami gikszer akkor betöltöttem korábbi mentést

de gondolom nincs korábbi mentés :/

2013. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
elég sokszor mentettem. azokat elő lehet kajtatni valahonnan?
2013. máj. 29. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:

nem hinném mert egy mentéssel az előzőt írod felül

a baba megszületése után vissza kellett volna tölteni a megszületés elé, de lehet úgy is torz lett volna :/

2013. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor mondjak le róla? még jó, hogy elhatároztam, hogy most nem kezdek új játékot 2 nap után :'D
2013. máj. 30. 14:47
 9/13 dodo112500 ***** válasza:
Nekem már volt olyan, hogy az arca a mellkasára került. Csecsemő/tipegő vagy gyerek? Ha az előbbiek, akkor küldd oda az anyját vagy valakit, hogy tervezze újra a ruháját, ha gyerek akkor magától is meg tudja csinálni a komódnál.
2013. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel van vmi egyedi tartalom, amit nem szeret a rendszer. Ruha vagy haj. Próbáld meg, hogy megváltoztatod a baba ruházatát.
2013. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!