Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek milyen csapatotok van...

Nektek milyen csapatotok van FIFA 13 ultimate team-ben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Casillas


Ramos - Thiago Silva - Pepe - Cole


Xabi Alonso - Xavi Hernandez


Bale - Özil - Reus


Lewandowski


4-2-3-1 ben játszok velük , akarok szerezni egy Ronaldo-t és egy Messi-t , de még a simák is milla fölöttiek..

2013. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott ezeket megszerezni?
2013. máj. 30. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 2 hét , de csak azért mert mákom volt és nyitottam kb 3ik pakliból egy kék casillas-t , 2és fél millába adtam el vettem őket (+cseréknél is vannak páran) és még mindig maradt kb 1milla 200k zseton , most kék CR-re gyűjtök
2013. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az alap pakliba volt benne?
2013. máj. 30. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy , abban a limitált pakliban ami 100k-ba került , csak ritka játékos volt menne , pont összejött 2-re a pénz és a másodikban volt benne.


Azon gondolkodtam vagy veszek egy sima ramos-t pont kijött volna , vagy elköltöm azt kinyitom éssss epic luck

2013. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Már régi a kérdés, de nekem ilyen csapatom van:


KP:Handanovic

JSZV:Lichsteiner KH:Samuel,Benatia,Barzagli BSZV:De Ceglie

KK:Marchisio,Montolivo,Nocerino

CS:Muriel,Balotelli


edző: Joachim Löw

5-3-2 a felállás

2013. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4-3-3 Felállás. Kap: Neuer Kh: Sergio Ramos Jerôm Boateng JHV: Phillip Lahm BHV: David Alaba KK: Xavi, Schweinsteiger, Ribery, BSZ: Eden Hazard JSZ: Robben CS: Sergio Agüero
2013. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!