Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver! Szóval van...

Minecraft szerver! Szóval van nekem EGYJÁTÉKOS módban 2 világom. Az egyik egy hagyományos, átlagos . A másik teljesen lapos és csak víz van. A lényeg alul?

Figyelt kérdés
mindkettőre építve van. Hogy teszem át ezt a 2 világom a szerveremre?????? +még lenne 1 plotme world de azt tudom hogykell...

2013. máj. 28. 19:30
 1/4 Darto válasza:
multiverse plugin
2013. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen....multiverse (mv) pluginnal hozol létre több világot. De azt kérdezem hogy ..: létrehoz a mv 2 világot!(eddig ok!) és ennek a 2 vilának a helyére szeretném átmásolni az egyjátékosban lévő mappt! Ezt meglehet?.Hogyan?.
2013. máj. 29. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A világod mappáit behúzod a szervermappába, és a server.PROPERTIES-ben átállítod a mapname-t(vagy valami ilyesmi)a világod mappájának a nevére.Elindítod(vagy ha el volt indítva a szerver, újraindítod) és voálá!Remélem segítettem!
2013. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok kössz ezt énis így gondoltam csak azt nem tudom hogy EZT 2 VILÁGGAL is meglehet csinálni?
2013. máj. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!